Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit láthat meg egy helyes fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthat meg egy helyes fiu egy full atlagos csajban?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki nagyon jol nez ki, rengeteg szep lány veszi körül, es regebben ezt ki is használta. Most megtetszett neki egy atlagos es ronda köze eső ket evvel fiatalabb lany, akivel meg nem is beszelt soha. Szerintetek? Mi történhetett vele? En egyszeruen nem ertem...

2017. dec. 14. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Varietas delectat, azaz a változatosság gyönyörködtet.
2017. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Talán nem csak a külsőségekre megy mint te ;)
2017. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Irogatnak? A fiu kb mennyj idos?
2017. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A baratom 17 (lassan 18),a lany 15-16 lehet, meg nem mert rairni se :D amugy mondom az a vicces, hogy a szemelyisegerol kb semmit se tud..
2017. dec. 14. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Es te amugy fiu vagy nem?xdd

Egyebkent figyelj, van amikor egy 15eves eretebb, es okosabb, mondhatni inteligensebb mint a nala idosebbek. Meg te is tudod, hogy mindenkinek mas az izlese. Ha neki jo, legyen neked is jo. O dontese sajnos

2017. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hallod. Én nevetek ezen a kérdésen :D Egy az egyben ez van velem. EGY AZ EGYBEN. 17 éves vagyok, tudom, hogy vannak akik heylesnek tartanak (szerintem átlagoa lehetek, max néha jó napom van) és megtetszett egy két évvel fiatalabb lány, most lett nálunk 9.-es. És nem mertem ráirni, és nem ismerem a személyiségét, és a csaj sokak szerint tényleg átlagos, vagy csúnya, pedig szerintem nagyon nem. És tényleg volt egy két lány akire büszke vagyok, (bár ő is ilyen lenne, ha rá mernék legalább írni. Majd PLS mondd el már mit lett velül, mert nagyon para, hogy minden stimmel, szóval segíthet az ő sztorijuk.

Üdvözöl D

2018. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!