Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok társaságba akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok társaságba akkor esélytelen a barátnő találás?

Figyelt kérdés

Neten nagyon nehéz ismerkedni. Már rég óta próbálkozom ott.


Ti találtatok párt a neten?


2019. jan. 31. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges neten is ismerkedni
2019. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell társaságba járni.

Gondolom, nem ülsz bezárva egy szobába, jársz dolgozni, iskolába, ide-oda, közlekedsz. Biztosan van egy csomó ember, akikkel a megszokott rutin hétköznapokban is összefutsz.

2019. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem neten, egy játékban ismertem meg. Hamarosan 5 éve leszünk együtt és egy nappal előtte lesz az első házassági évfordulónk.
2019. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jársz el nehéz dolgod lesz.


Interneten valóban nehéz az ismerkedés, de az sem lehetetlen csak nagy mázli kell rá. Viszont ha jársz munkába, ki az utcára, emberek közé akárhova ott ha nyitott szemmel jársz könnyebb dolgod lesz.

Én a barátnőmet egy boltban ismertem meg. Mindketten vásárlók voltunk ő alacsony termet és nem ért el egy terméket ami magasan volt. Láttam hogy ott nyújtózkodik meg próbálja elérni aztán elkezdett nézelődni hogy valakit megkérjen, gondolom egy ott dolgozót akart megkérni. Aztán amikor mellette álltam, nem szólt de felajánlottam hogy segítek neki levenni, és nagyon hálás volt. Aztán elkezdtünk csak úgy beszélgetni az ottani dolgokról hogy egyes termékeket miért tesznek pofátlanul magasra, aztán már más témák is előkerültek. Amikor fizettünk akkor a parkolóban is még beszéltünk pár mondatot és meghívtam őt egy kávéra. Eléggé zavarban volt, és bizonytalan de elfogadta a meghívásomat és akkor tovább beszélgettünk, végül elérhetőséget cseréltünk és megbeszéltük hogy találkozzunk még. Aztán már csak úsztam az árral és a végén azon kaptam magam hogy már együtt vagyunk.

Egyébként spontán jött dolog volt ez az ismerkedés, amikor próbálkoztam buszokon, egyéb helyeken leszólítani nőket nem jött össze sehogy sem. Aztán így hogy teljesen váratlan helyzetben segítettem neki és elkezdődött egy beszélgetés köztünk aztán tovább haladtunk, ez működött. Akkor eszem ágában sem volt vele ismerkedni amikor segítettem neki a polcról levenni a terméket. De valahogy a sors így hozta hogy kapcsolatba kell kerüljek vele mert mi összeillünk. Már 3 éve hogy együtt vagyunk idén szeptemberbe lesz 4 éve hogy megismertük egymást. Idén tervezzük az összeköltözést, és ha anyagilag belefér akkor nyár végén az esküvőt, ha nem akkor jövőre, és utána már gyereket szeretnénk.

2019. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!