Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan? Hogyan? (kicsit hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? Hogyan? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Hali!

18 éves vagyok, elvileg fiú, azonban még nem volt barátnőm,és nem is alakult úgy kb semmi az ügyben soha.

Nos ennek szerintem számos oka lehet,mivel tudniillik,hogy nem igazán jártam ki a múltban,s a jelenben sem teszem ezt, csak az iskoláig,vagy a könyvtárig,illetve eléggé érdekes életfilozófiával rendelkezem''

Nem tudna esetleg valaki különböző platformokat javasolni,illetve tippeket adni számomra,hogy.....hogyan kezdjek az egésznek meg minden :D



Üdv'B



2019. jan. 28. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szvl gyakorlatilag nem vagy fiu?🤔
2019. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul (vagy ha nem, de szeretnél, angol-gyakorlásnak is jó) van egy oldal, amely ezzel foglalkozik.

[link]

2019. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudnál nekünk mesélni az "érdekes életfilozófiádról" ?
2019. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!