Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire lenne gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne gáz?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel reggelente egy busszal szoktam utazni és szerintem nagyon szép és cuki lányról van szó. Mind a ketten végállomásig megyünk mindig. Na most jön a nagy tervem, miszerint miután leszálltunk odamegyek hozzá és valami ilyesmi beszélgetést kezdenék el folytatni vele:

,szia, látom te is a 85-össel utazol"

(lány válasza ide)

"Igazából csak az arcod szépsége vonzza a tekintetem és gondoltam megpróbálok váltani veled pár szót"

(lány válasza ide)

,,Amúgy xy vagyok de mindenki csak yx-nak hív"

(jó esetben erre pedig ő is elmonjda a nevét)


Na szóval, hogy ez mennyire gáz így vagy mit csináljak máshogy? Sose csináltam még ilyet és kicsit félek is az egésztől. 16/f



2019. febr. 1. 14:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2019. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi :p
2019. febr. 2. 21:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!