Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lánynak szőrös a keze?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszú szőke szőrös. És nem akarja leborotválni, mert attól csak erősebb lesz és szúrni fog.

2019. febr. 9. 18:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
71%
kedves kérdező! Ez butaság, soha sem lesz szőrtelen a keze, mint ugy ahogy a te mellkasod, karod, hátad sem ha olyan típusú vagy akin sok a szőr. De nemhiszem hogy a szőre fog kiábrándítani valakiből... meg egyébként sem elvárás senkinél sem ( se nő se férfi) hogy borotválkozzon ( igen értem ez hónalyra és más helyekre) h őt nem zavarja akkor ne borotválja saját döntése.
2019. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
hónalj*, elgépeltem, bocsánat
2019. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon kiábrándító
2019. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem zavar.
2019. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha olyan átlagosan szőrös. De ha olyan, mint a belinkelt kép, akkor gyanta.
2019. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2019. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Most nem fogok hazudni: alapvetően zavar, nem előnyös tényező, de függ a mértékétől. Ha lepontoznak emiatt, bárki bármit mond, attól még a véleményem nem fog változni. Tiéd szőke, kevésbé látszik, de ha sok és valóban hosszú, akkor bizony eléggé feltűnő és zavarló tud lenni. Emiatt nem mondom, hogy nem jönnék össze valakivel, netán szakítanék valakivel, erről szó sincs! Egyszerűen csak nem tartom esztétikusnak. Nem tudom, hogy valóban milyen neked, nem tökéletesen simának kell lennie, de valamivel legalább időnként nem árt karban tartani szerintem. Egy kapcsolatban sem lesz mindig mindenki tökéletes, max az elején.

Fiúként tőlem se áll messze a szőrtelenítés. Egyébként a borotvától valóban szúrni fog, de erősebb nem lesz... max egy ideig tűnik annak. Viszont a gyanta, epilátor még mindig egy alternatíva.

Igen, saját döntésed, hogy leszeded-e vagy sem, de nem értem az előttem állók lepontozását sem. Szőrös kéz, láb, hónalj, stb ha valakinek nem tetszik az már nem döntés kérdése, ahogyan az sem, hogy vékony vagy telt testalak tetszik az illetőnek (példaként 2 szélsőség). Ugyan úgy van olyan, akit az egyik vonz. Biztos van itt gyakorin is olyan, akinek valamiféle ilyenfajta fétisszerűsége van. És??? De mert valaki ki meri jelenteni, hogy szerinte nem szép, akkor emiatt le kell pontozni? Hisz ugyan úgy az igazat mondta, mint aki az ellenkezőjét állítja... Biztos benne van az olyan lányok keze is, ki már csak bosszúból is rányom, de mindegy is. (most ennél a kérdésnél így jött ki, fordítva is lehetne)

Legyen magaddal szembe is valami elvárásod, ha ez nem tartozik közzé, hát ámen, de azért mások véleménye is fontos szerintem, különösképp olyané, aki fontos számodra, aki tetszik neked. Hogy őt zavarja-e vagy sem ez inkább a kérdés, és ezt neked senki se fogja itt megmondani ismeretlenül.

Statisztikát pedig max 20 válaszból ne is próbálj felállítani, egyszerűen kevés adat, ez az oldal semmi hasonló kérdésre konkrét választ nem fog adni!

2019. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar
2019. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!