Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy ismert srácról?

Figyelt kérdés

Fenntartással kezelitek, mert sok lány bukik rá (hirneve miatt), képesek lennétek bízni benne, ha később mégnagyobb hírnevet szerez és ezáltal ti is ismertek lesztek, vagy milyen problémák merülnek föl bennetek? Mi a véleményetek az egészről, hogyan viszonyultok egy ismert sráchoz?

(17/F és nyilván rákerestem már hogy volt e hasonló kérdés... Láttam volt már, nem pont ilyen konkrétumokkal de nem az vagyok aki a régebbieket tette föl... ) Köszönöm a válaszokat ,😊



2019. febr. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezelném másként csak azért, mert ismert. Ha úgy ismertem meg mint egy megbízható srác akkor nyilván megbízok benne.

Viszont nem akarnék a hátán felkapaszkodni, hogy általa ismert legyek. Nekem ez kicsit megalázó lenne (plusz nagyon nem szeretnék ismert lenni)

2019. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekel, hogy híres-e vagy sem. Ha bunkó, akkor tökmindegy, mit ért el, hozzá nem nyúlok, ha viszont szeretem, akkor úgy is szeretném, ha nem lenne híres. Ez nem befolyásol semmit.

Ami esetleg felmerülne bennem problémaként, hogy azért legyen magánéletünk, nem kell mindent ország-világ elé kiteregetni :)

2019. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hírneve miatt nem kezelném másként. Igen, megbíznék benne. Miért ne? Az ismertség nem zárja ki, hogy valaki megbízható legyen. Engem személy szerint nem annyira zavarna ha ismert lennék, viszont nekem is megvan a határ, ameddig elmennék. Probléma max annyi, hogy randinál zavaró ha odamennek fotózkodni, dehát ez ezzel jár. 17/L
2019. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magambol kiindulva nem érdekelne hogy híres vagy. Megbíznék benned.

16L

2019. febr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az embertől függ bízok e benne. Egyáltalán nem vágyom hírnévre de az se zavarna ha valamennyire ismert lennék. A lényeg hogy a kapcsolat privát részei azok is maradjanak.
2019. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magasról tojok a hírnevére.

A jelleme számít, nem a Facebook-ismerősei száma

2019. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!