Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mostani fiúkat zavarja, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiúkat zavarja, ha egy lánynak tetkója van?

Figyelt kérdés

Nem tömeg tetoválás, és kb a 17-20 éves korosztály érdekelne. Mennyire számít nálatok "tabunak" , fiúk?

(nem is nagy tetkóról van szó, csak alkaron van)

Akár az idősebb férfiak is írhatnak, kíváncsi vagyok, mennyire zavaró tényező :D


2019. febr. 18. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem például nem igazán zavar..sőt, ha egy érdekes dolgot fejez ki akkor még érdekesnek is találom! :D

18/f

2019. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam 2-3 tetkó elmegy, sőt tetszhet is, amennyiben (ahogy írtad is) nem tömeg, tud valami jelentést, érzést tulajdonítani neki, van története annak, hogy hogyan került rá, és nem túl nagy.

Én is tervezek tetkót, de szerintem várok még vele egy kicsit, nem akarok olyat varratni magamra amit fél év múlva megbánok.

17/F

2019. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ami kicsik és valami érdekes dolgot fejeznek ki, azok tetszenek. De ne legyen összefirkálva az egész keze, háta, lába stb. AZ taszíttó.
2019. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is van,ezért ez nem tud engem zavarni.Ebben az az érdekes hogy mikor jóval fiatalabb voltam,aztmontan magamban a csajoknak nem illik a tetkó 😂😂.De ez már a múlté.Az ember véleménye változhat/ott.
2019. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, de csak az igenyesebb fajta. 24F
2019. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát, zavarni nem zavar, de nem fontos hogy ott legyen, bár gondolom, egy találkozásn ez nem döntőérv, én is járnék olyannal, akinek van tetkója, csak számomra "felesleges". Tehát lehet tetkója, bár jobban örülnék ha nem lenne, mégis ez elenyésző.
2019. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tucat, és jelent is neki valamit nem csak van oszt kész, akkor engem nem zavar.
2019. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra sajnos visszataszító. Főleg amikor a tizenéves pics@@@k varratnak magukra valami baromságot, ami pár év múlva elnyúlik.
2019. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 $$$$$ ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a tetovalt lányok jobban mint a nem tetováltak. Ha nagyon sok tetkójuk van akkor is. Szamonra nagyon vonzó. Minnel több tetkó van egy lányon annál jobban tetszik.

19/F

2020. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!