Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen mostani színdarabot...

Milyen mostani színdarabot ajánlanátok 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A lány főleg bulizni szokott, most került fel Budapestre és még inkább csak az éjszakai élettel ismerkedett meg, de szeretném, ha kicsit közelebb kerülne a kultúrához is. Tudom, hogy mostanában a legtöbb darab már olyan szintű, hogy többnyire a fiatalok is élvezni tudják, de mégis, a mostanában játszott darabok közül a budapesti színházakban mit ajánlanátok? Idősebbek válaszát is várom, de legjobb lenne, ha olyanok is írnának, akik 18 év körül vannak és láttak mostanában valami jót! Köszönöm előre is!

2013. okt. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos aki nem olvas, vagy nem fogékony erre a dologra, elcipelheted bárhová, nem igazán fogja érteni. Ha kortárs darabról van szó, azért, ha meg klasszikusról azért.

Most elsőre nekem ez ugrott be, nem láttam, de a leírása alapján jó lehet:

[link]

2013. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó köszönöm, ez nem hangzik rosszul! :) igen, én is dilemmában voltam, mert elsőre azt gondoltam, hogy elviszem a Finito-ra az Örkénybe, de az azért elég erős lenne lehet így elsőre. mondjuk vicces is, meg szerintem fiatalos is, de azért durva... köszönöm! hát arra jutottam, hogy megbeszélem vele, és ha ő választja ki, hogy mire szeretne elmenni, már azzal is kicsit kulturálódik, ha körül néz, hogy mik vannak... és legalább olyanra megyünk, amit ő választott, akkor az biztos érdekelni fogja valamennyire :)
2013. okt. 11. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még lenne Alföldi féle Nemzeti, biztos onnan javasoltam volna valamit, de hát... :D Egyébként az Örkény sem rossz választás, szerintem alapvetően fiatalos arculatú darabokat játszanak, amiket meg lehet érteni és legfőképpen élvezni. :)
2013. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, Alföldit én is sajnálom... :/ de lehet, hogy az Örkénybe megyünk :) nekem is nagy kedvencem :)
2013. okt. 13. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!