Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bármi esélyem így a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi esélyem így a fiúknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép, és túlsúlyos vagyok... Ne kérdezzétek légyszíves hány kg vagyok stb.

Képet sem küldök


Szerintem így semmi esélyem a fiúknál... Végülis kinek kéne egy ilyen, mint én...



2019. febr. 24. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Barbi, te vagy?
2019. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként tizenéves vagyok :D nem, nem én vagyok...
2019. febr. 24. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas tetszik. Valakinek a vékonyak valakinek a kevesbe vekonyak.Te igy vagy tökéletes! Miert ne lehetne ettol baratod? Keress olyat akinek a kevesbe vekonyak tetszenek es oda lesz erted! 19/L
2019. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Valakinek ez a fétise is, hogy csak a kövér lányok. Van akinek nem számít a túlsúly inkább a belsőt nézi. Szóval van akinél lenne esélyed.

De egy átlag srácnak biztos nem kellenél. Egyéb tanácsot nem írok, mert abból szerintem úgy se kérsz, de mástól szerintem ugyan úgy megkapod.

2019. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen... Tudom, hogy változtatnom kéne, de az most jelen pillanatban nem megy..
2019. febr. 24. 21:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, a mai trend ha mindenki vékony és egyre ritkábbak azok akiknek nem számít a súly.

Változtatni kéne de jelenleg nem lehet? Nem hinném hogy nem lehet! Minden fejben dől el. De ebbe nem szólok bele, ha valaki nagyon akar valamit és hisz benne akkor el tudja érni.

2019. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, mindenki kell valakinek! :) Nem mindenki a gebékre bukik, hanem vannak, akik szeretik, ha van mit fogni egy lányon :) :) Szóval simán!

Egyébként magasság/súly nélkül nehéz megmondani, hogy tényleg túlsúlyos vagy-e, vagy csak te érzed annak magad, amúgy meg semmi baj veled. Ilyen is van!


Szóval nyugi, lesz pasid, randijaid, barátaid! :) Kitartás és jön majd ;)

2019. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lányként ilyen paraméterekkel biztos kellesz majd valakinek.


Fiúként kevésbé.

2019. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 25. 15:37
 10/15 anonim válasza:
ha nem tetszel neki akkor felejtsd el lesz egy fiú aki úgy fog szeretni ahogy vagy magamra is ismertem:D én is így vagyok egy fiuval
2019. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!