Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már semmi esélyem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már semmi esélyem nem lenne a "mai" fiúknál?

Figyelt kérdés
Ma már mindenkinek a flegma lányok kellenek és inkább egy olyan után fut... Én ehhez képest pedig egy bújós, félős lány vagyok és teljesen azt érzem hogy ez már senkinek nem kell...
2016. júl. 14. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korod? Képet mutatsz?
2016. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is ilyen szóval kell valakinek még ilyen lány :)
2016. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni azt a fiút akinek te kellesz. :) hidd el hogy azok a kapcsolatok meg ugysem fognak sokáig tartani. És igen vannak azért olyan fiúk akiknek fontos hogy normális ,szerethető barátnőjük legyen.
2016. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak még normális fiúk..valahol..jó messze tőlem :D
2016. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán azért nincs barátod, mert bújós, félős lány vagy? Azt kívülről hogy látják ?
2016. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt egy szolid kép alapján többet tudnék segíteni. Írj privátot ha szeretnél bátran:)
2016. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lánynak csak értelmes fiúknál van esélye. Az olyan sajnos ritka.
2016. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát. Van csak inkább a dominálóbb hím egyedeknél mert azok jobban szeretnek védelmezni. Csak hát a mai világban kevés az élet erős fiú.
2016. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Lehetsz bújós ,félős, vagy flegma, vagy önfejű vagy akármilyen , ha mai fiúkról van szó csak az számít, legyen nagy melled amit a nyakadba rakhatsz mutogatni, eredetinél 20x vastagabbra rajzolt mű szemöldök, smink, seggigérő pót haj, és a márkás ruhák sem maradhatnak ki ._.
2016. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem bejön. 16/F
2016. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!