Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket vehetem jelnek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Ezeket vehetem jelnek hogy tetszem neki, vagy inkább csak próbál jófej lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány osztálytársam,igazából eddig kb köszönő viszonyba voltunk,viszont nekem titokba tetszett,de nem láttam jelet,hogy megérné próbálkozni.Viszont hétfőn mintha teljesen megváltozott volna.Elküldtek engem labdáért,és jött utánnam a szertárba,a többiektől kaptam is megjegyzéseket. :) Utánna volt egy kisebb konfliktusom a többiekkel,aminek a vége az lett hogy elegem lett és különvonultam a többiektől,ez a lány jött utánnam és ketten külön csináltuk a dolgokat.Közben amúgy folyamat mosolyog rám,igaz régebben is néha hátranéztem órákon és olyankor rám mosolygott.Az az egy dolog hátráltat,hogy volt olyan óránk,ahol hallottam hogy a többieknek olyanokat mondott,hogy több palit fűzött egyszerre,és olyant is amiből én azt szürtem le,hogy van barátja,de ez nem biztos.Igazából rákérdezni még nem merek,mert félek,hogy a többiek elött ténylegesen beégek,esetleg a többi lány elött is.


2019. márc. 13. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Hát, szerintem simán veheted ezt jelnek, de ez attól is függ, hogy hány éves vagy.
2019. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.18éves vagyok.Megmondom őszintén a mai nap jöttem rá,hogy szerintem kb szarik rám,csak nemértem akkor miért játszik,egyszer jeleket ad,aztán meg nagyivből leszar.Ma volt egy kisebb túra,ahol az egész osztály ott volt,és kettes sorban kellett menni.Van egy másik srác is akinek elvileg van barátnője,de nagyon nyomul rá is,és beállt mellé a sorba,én pedig közvetlen mögéjük.A csaj kb leszarta őt is engem is.Aztán a végén még a sor végére is ment,és egész nap hozzám sem szólt kb,csak ha kérdeztem valamit válaszolt röviden,akkor is a telefonját nyomkodta végig.Szerintem ez már offos. :(
2019. márc. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!