Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetem észre ha...

Hogyan vehetem észre ha tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Viselkedése? Beszéde? Szemezés? Miből jöhetek rá?

2015. márc. 16. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nézd a nadrágját nem e dudorodik neki.
2015. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezen kívül? :D
2015. márc. 16. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más :)

De ha szoktatok dumálni akkor elkezdhetsz jelezni.Megérinted, sokat mosolyogsz, érdeklõdsz felé, te is aktívan részt veszel a beszélgetésben, te is kezdeményezel beszélgetést.

Szerintem, ha nem is azonnal de max 2 héten belül kezdene sejteni valamit és elhívna ha te is tetszel neki.

Ha nem akarsz várni, akkor meg is kérdezheted.Ha nem ismered, vagy nem sokszor találkoztok, akkor nem gáz, ha nemet mond, egyébként meg kicsit ciki, de na, ez van.

2015. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor ha feltűnően néz téged, néha nézz te is rá és ha amint meglátja hogy nézed elfordítja a fejét :) akkor biztos téged nézett sajnos ebbe én is mindig belefutok :) 16\F
2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!