Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Honnan tudhatom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan tudhatom, hogy bejövök egy fiúnak? Milyen jeleket figyeljek?

Figyelt kérdés
Sajnos valahogy sosem veszem észre ezeket a jeleket és így elég nehéz ismerkednem...17/L

2019. márc. 16. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Van egy nagyon egyszerű mód rá. Kérdezd meg tőle hogy szokott e maszturbalni a képeidre
2019. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Asdfgh1 válasza:
Én általában úgy szoktam jelezni egy lány felé ha tetszik nekem hogy mindig meg kérdezem tőle hogy van és ha azt írja hogy rosszul akkor mindig írom neki hogy jobbulást meg!Érdeklődök iránta hogy milyen napja volt,mit csinált ma meg stb!Szoktam neki írni hogy jó fej!
2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Asdfgh1 válasza:
Meg még általában sokat érdeklődök iránta!Meg még azt is szoktam neki írni hogy cuki vagy!
2019. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Asdfgh1 válasza:
52%
Az 1. kommentelőnek pedig azt üzenem hogy ez egy fasság amit írt!
2019. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is recsegteted rá ha bejön nem kell kamuzni kettes 😁
2019. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!