Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömegközlekedésen hogy tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedésen hogy tudok odamenni a lányokhoz? Mire figyeljek oda? Milyen járatokon érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mivel szeretem nagyon a buszokat, villamosokat, metrókat, a tömegközlekedésen próbálkozom megismerkedni a lányokkal. Nem túl romantikus hely, de szerintem, egy reggel délután boldoggá tehetnék egy lányt azzal, ha odamennék és szebbé varázsolhatnám a napját. csak azt nem tudom, hogy hogyan lenne a legjobb odamenni. Mert pl még nem éltem át olyat, hogy tudtam volna szemezni valakivel. És követni sem szeretném, de ha belefutok olyanba, hogy leülhetek mellé, akkor mivel érdemes indítani a beszélgetést?

Pl ha zenét hallgat és nekem nagyon tetszik az illető, akkor várjak türelmesen míg leszáll vagy kiveszi a füléből?

Hogyan csináljam? 17F



2019. febr. 17. 21:27
 1/5 Singularity_amusing ***** válasza:
43%

Nincs is romantikusabb, mint a pálott hugyszagban csajozni a metróban. <3


Amúgy meg, ha tömött az adott tömegközlekedési eszköz, menj oda és mond meg neki, hogy az arcodra nyugodtan ráülhet. Tuti tipp, később megköszönöd.

2019. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak eltántorítani, de elég creepy dolog így ismerkedni. Főleg mivel így csak az adott hölgyemény külsejére reagálsz, csak az alapján fejezed ki a tetszésedet, a "belsőről" fogalmad sincs még, ezt így meg nem minden lány viseli ám jól.


Engem mondjuk egyszer leszólítottak a metro mozgólépcsőjén, előtte a buszon már nagyon nézegetett felém az illető, aztán a metronál megkörnyékezett... De a buszon mikor nézegetett, akkor én adtam rá visszajelzést, hogy érdekelne a közeledése, mert flörtölős kedvemben voltam... Amíg nincs ilyen visszajelzést, addig semmiképp ne menj oda egy lányhoz!

Meg nem tudhatod, hogy nincs-e kapcsolatban.

2019. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

mivel szereted nagyon a buszokat, villamosokat, metrókat, ha sétálsz egy leánykával kézen fogva, kérd meg, hogy várjon, míg odamész a megállóban álló buszhoz, villamoshoz és megsimogatod egy kicsit, hisz a villamos is ember.

De ismerkedésre nem a legalkalmasabb.

2019. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Győri City busz. Arra figyelj, hogy lány legyen.
2019. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi gond sincs azzal ha tömegközlekedésen ismerkedsz. Én már többször szemeztem srácokkal a villamoson(49-es). Az egyik annyira bejött, hogy majdnem én szólítottam le, de végül nem mertem. Ha egy srác elég bátor lenne ahhoz, hogy leszólítson, akkor legalább párpercet biztos rászánnék, amíg utazok. Én általában zenét hallgatok utazás közben, és lehet, hogy emiatt nem mertek megszólítani. De szerintem a lányoknak nem szokásuk megsértődni, mikor megzavarják a zenéjüket, hisz úgyis csak unalomból hallgatjuk. Én sok sikert kívánok hozzá!
2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!