Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

Bejön egy lány, és úgy hallottam, hogy én is neki, viszont nem tudom miként tegyem meg az első lépést.

Bejelölt Facebookon is, de nem tudom mit írhatnék neki.

Szerintetek?



2019. márc. 19. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon szimpatikus vagy nekem és szeretnelek megkérdezni mit csinálsz a hétvégén nem e jönnél el velem .... ?
2019. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez kicsit furán jönne ki, ma is találkoztam vele. Látásból ismerem egyébként.
2019. márc. 19. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézusom ha többször talalkoztatok már és így se megy az már egy kicsit gáz :D én akkor is elhivnam valahova például ebédelni vagy cukraszdaba vagy kocsmába mindegy csak valahova parkba ha ingyenesen akarsz ott setaljatok beszelgessetek. A lényeg hogy minél többet beszeljetek tudj meg róla mindent
2019. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!