Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a sulimban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a sulimban évfolyamtársam ritkán látom de nagyon tetszik, hogyan kezdeményezzek/mit irjak neki elöszőr facebookon. Vagy egyáltalán van esélyem nála?

Figyelt kérdés

16 éves fiú

193 cm magas vagyok nem a vékony es nem is a nagydarab kategória kék szemű és szemüveges barna hajjal.

Idegenekkel visszahuzóckodó és nyugodt.

Ismerösökkel vahy barátokkal meg,hát már felszabadultabb.

Mondjuk az idegenekkel egy kis eggyütt töltött idő után (kb 30perc) már felszabadultabb vagyok

Nem iszom(alkoholt) nem is dohányzom tanulmányaimat tekintve 3.7 és fölötte .


Tehát mégegyszer hogyan kellene elkezdenem a kapcaolatomat vele :3


2017. ápr. 12. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még ha a kérdésemet egy korombeli lány nezi(15-16 évkoruli) akkir mennyi esélyem lenne
2017. ápr. 12. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki, küldj jeleket, mondd el neki.
2017. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uh... beszélgess vele? Tudom, marha nehéz beszélgetést kezdeményezni, de muszáj valahogy elkezdeni a dolgot. Ja, és NE Facebookon kezdd, legalábbis szerintem. Amennyit leírtál, abból számomra az derül ki, hogy van nála esélyed, de nem több, mint a többi srácnak az iskolában, aki ugyanennyit látja.


Mindenesetre sok szerencsét!

2017. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!