Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem borsódzik a hátam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem borsódzik a hátam ha szóba kerül a csajozás/pasizás?

Figyelt kérdés

Szerencsére nemrégiben megtaláltam az őszinte szerelmet, minden komplikáció nélkül, ami tartósnak mondható.


Viszont mostanában kitörtek belőlem a hosszú szingli korszakom lelkileg elfojtott energiái, vagyis:


Ha őszintén közeledsz és ezt tudják is, legyél lány vagy fiú úgy kizsigerelnek érzelmileg, idegileg mindenhogy, ahogy csak tudnak. Dróton rángatnak, szinte báboznak veled. Nem adhatod önmagad mert vagy a századik friendzone-os pasi/csaj leszel vagy megriadnak tőled és hirtelen felszívódnak, soha többet nem hallasz felőlük.


Az esetek többségében gondolkodni kell mit és hogyan mondj, minden ami magadtól jön, minden mondatod kikövezett út a kosár felé.


Ilyen szempontból mindkét nem undorító: Szerepeket játszanak és semmi sem az, aminek látszik, hiszen folyamatosan önkontroll alatt tartják magukat. Ha pedig lehull az álarc - mert egy idő után mindenkiről lehull - jön a csalódás, sírvás-rívás és fogcsikorgatás.


Ha pedig tanácsokat kérnek tőlem a rokonaim, barátaim vagy a haverjaim, hogyan szedjem fel XY-t, akkor rendesen elküldöm őket, hogy ilyen témával engem hagyjanak, mert gyonorforgató pszichológiai játsztma az egész, ami nekem egyszerűen nem megy.


Csak nekem lett ebből a folyamatos taktikázásból, produkálásból, szerepjátékból elegem?


F



2019. márc. 23. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki mondaná, hogy nem szeretem a páromat mert ilyeneken gondolkozok, annak mondom, hogy ez nem így van. Csupán eddig elfojtottam ezt magamban és most tört ki. Nekem nagy csalódás volt ez általánosságban emberekben mikre képesek.
2019. márc. 23. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Sosem játszottam szerepet, mi értelme? Ha nem kellek valakinek úgy ahogy vagyok, akkor nekem se kell ő.

Nem kell ennyire erőlködni, megfelelni mindig.

Én speciel annak ellenére, hogy több éve vagyok kapcsolatban, jól elvoltam szingliként. Meg kell tanulni egyedül boldognak lenni, nem mástól várni a megváltást. Elég önbecsüléssel kizárt hogy dróton rángatnának.

2019. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiféle taktikázásra, szerepjátszásra nincs szükség, kérdező. Mindössze azt kell tudatosítani magadban, hogy a nő az nő, a férfi meg férfi. Ég és föld a gondolkodásuk, lelkiviláguk. Ha ezt szem előtt tartod, és eszerint közeledsz, nyugodtan maradhatsz önmagad.
2019. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!