Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti bepróbálkoznátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bepróbálkoznátok egy lánynál a kondiból, akit gyakran láttok ott?

Figyelt kérdés
Vagy gáznak éreznétek, ha kikosaraznának, és látnod kéne utána.
2019. márc. 24. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársadnál próbálkozol,akkor is. Ez elég gyakori, hogy utána látod a illetőt néha. Ő sem fogja túldramatizálni ha nem sikerül, köszöntök egymásnak utána és annyi. Vagy jó esetben összejön a randi. Nem kell akkora ügyet csinálni belőle.
2019. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer mentem hozzá, hogy segítsek neki, mert hülyén csinálta a gépen a gyakorlatot, én meg mondom segítek neki, hátha összejön egy kis beszélgetés a dologból aztán megkérdezem nem e jönne el velem valahová :D

Na odamentem, mondom rosszul csinálod, megkérdezte tőlem hogy ki vagyok az apja hogy beleszólok? :D aztán mondom elnézést, nem tudtam, hogy retardált vagy, aztán otthagytam az meg kiabált :D utánna nagyon ritkán láttam hálistennek, de úgy nézett rám mindig mintha megakarna gyilkolni, úgy féltem is ha a hátam mögött volt :D

2019. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo mint az elozo, csak szimpi volt a jany, beszelgetni szerettem volna, erdekelt miota csibalja, mert latszott hogy profi, szegeny kicsit ramformedt, meg hogy bocsi de most hagyjal, aztan odajott hozzam bocsanatot kerni, hogy igy beszelt velem, mert most keszul versenyre es faradt miatta. De amugy nekem mar segitett is lany, sot egy lanynak mar fel is ajanlottam, hogy edzunk egyutt. :)
2019. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja de olyan is volt hogy kineztem magamnak egy csajt, egy fejjel magasabb volt nalam, karja ketszer akkora mint az enyem, eszrevette, aztan osszecsuklott alattam a gep o meg jol kirohogott. :D
2019. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a cipőben járok mint te. Heti egyszer szoktam látni a lányt, kb 1 hónapja szemeltem ki, nem tudom hány éve jött be utoljára úgy csaj mint Ő. Esetlegesen én majd azzal fogok bepróbálkozni, hogy ugyanahoz a géphez beszállok hozzá és onnan valami társalgást indítok, mert könnyebb és kevésbé kínos.
2019. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!