Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek mi történik, ha...

Veletek mi történik, ha utazás/egészségügyi problémák miatt kihagytok 5-7 napot a kondiból, és még a kajálásra sem figyeltek?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam nyaralni, egy hétig nem tudtam edzeni, valamint ettem össze-vissza mindent. Aztán persze visszatérek a normál életmódomhoz, most már bűntudatom sincs egy-egy ilyen hetért. Veletek történik valami látványos változás ilyenkor?
2018. dec. 2. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem fogsz szemmel láthatóan visszaesni. Néha még jót is tesz egy ilyen kis kihagyás.
2018. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
Nagy az isten állat kertje.... semmi nem fog történi
2018. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen soha, ismétlem SOHA nem eshet meg!!!!


Az edzés maga az élet értelme!

2018. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én aktív pihenő vagyok, szóval a sok zabálás elengedhetetlen, hiszen akkor napi 10+ órát vagyok túrázni, vagy nyaralás esetén vízben/strandon. Muszáj a zsírt is pótolni ilyenkor, sókat. Csoki, májkrémes vagy rántotthúsos szendó ilyenkor kb létfontosságú, reggelire és vacsira pedig hatalmas adag zabákat szoktam enni a szálláson v kajáldában. Sokszorosára emelkedik a kalóriabevitel, mert a szükséglet is szoksorosára emelkedik. Hiszen rgy edgés az mi... 2 naponta 1-1,5 óra... 😃 egy kiránduláson sokkal többet mozog az ember.


De mondjuk tartasz egy laza hetet, az sem jelent sehogyan sem semmit sem. Élsportolóknál persze igen. De akik csak fittek szeretnének lenni, azoknak nem fog ennyi idő tönkretenni semmit. Még akkor sem, ha egész héten a tv előtt ülve tabálnak mekis kaját rágcsával. Ahogy a fogyáshoz is hónapok kellenek, úgy a hízás sem fog sikerülni egy hét alatt :)

2018. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy edzés*
2018. dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Se külsőben sem erőben nem lesz változás. Épp nyár végén voltam annyira beteg hogy minden kijött belőlem, erőm nem volt, enni nem bírtam, az epe meg szétszedte a belem. Kemény volt, de mikor vége lett mentem vissza és ment rendesen pár nap után.
2018. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!