Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb helyek ismerkedésre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb helyek ismerkedésre Győrben?

Figyelt kérdés
19/F Pár hete költöztem Győrbe és még egy helyet se ismerek, tudnátok nekem mondani ilyen helyeket ahol egy fiatalnak könnyű lenne megismerni csajokat, vagy akár fiú haverokat? El vagyok veszve kicsit és unalmas is 1edül:\ :D

2019. ápr. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt a kérdést már feltetted, mert emlékszem rá, ha nem te voltál, bocsi.

Amúgy mozdulj ki, ismerkedni, barátkozni bárhol lehet, nem hely és nem szituáció függő, csak nyitottnak kell lenni.

2019. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most kérdeztem ezt elsőnek

azt tudom hogy nyitottnak kell lenni, nagyjából az is vagyok, de én most konkrét helyekre lennék kíváncsi, hogy el tudjak valamerre indulni, ami kifejezetten ilyesmi

2019. ápr. 12. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetem környékén bárhol. Esténként tele van minden hely.
2019. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ 3.

te is győri vagy amúgy?:D

2019. ápr. 13. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Félig. :D Egyetemista vagyok, hétköznap ott vagyok.
2019. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló cipőben vagyok,csak nő és sokkal idősebb.Nekem már valóban nehezebb.Vagy mégsem?
2019. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!