Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar fiuk! Nektek bejonnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiuk! Nektek bejonnek a ciganylanyok? Esetleg ossze is jonnetek ciganylanyal?

Figyelt kérdés
Kerem oszinten de ne serton!
2019. ápr. 21. 20:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen igen, bejönne és össze is jönnék vele, ha normális és kedves. Nem vagyok rasszista.
2019. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, sajnálom. Nálam a származás nagyon sokat számít, pláne, ha meg se nevezhetem a lány származását, anélkül, hogy az sértené az identitásukat…
2019. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Van olyan cigány csaj aki szép.

Nem jönnék össze egyel sem. Mivel írtad, hogy nem sértőn ezért nem írom le hogy miért, még ha nem is rasszista, de fájó lehet attol. Nem állna szándékomban megbántani.

2019. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát őszintén.Ez nagyon függ attól hogy a c.lány melyik kategóriájába tartozik.Akik a telepen k.szádoznak,báttyáznak,köpködnek,szájbab@$zlak kutya stb...,na azok nem,de a magyar lányokból is undorodom az ilyenektől.Ha kultúrált,intelligens,külsőre is bejön(a kreol bőr nem zavar) és megvan az összhang, akkor szívesen összejönnék egy roma lánnyal is.A legtöbb magyar fiú szülője viszont nagyon rosszul áll hozzá,ha a gyerek c.lányt visz haza.Valószínűleg én is csak akkor mutatnàk be otthon egy ilyen etnikumú lányt,ha már tényleg komolyak a dolgok.Viszont az első lány barátom (nem barátnő) akit hazavittem (átjött tanulni) és bemutattam a szüleimnek c. volt,de őt jól fogadták.Ja és amit még hozzáfűznék,hogy egy roma barátnőm rokonságától ismeretlen jobban tartanék mint egy magyar barátnő esetében,de igyekeznék jóba lenni velük,inkább attól félnék hogy engem mennyire fogadnak el.Ez a teljes őszinte véleményem,remélem nem bántottalak meg vele és hasznos volt szàmodra. 19/f
2019. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kamugyrosz ***** válasza:
22%

Nyugi, ugyanígy van az arabokkal is

L

2019. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem, most még azt mondom, hogy semmi esetre sem jönnék össze, lehet a nevelésből fakadóan is adódik ez, meg egy kicsit magamtól is jön...


Nevezzetek rasszistának, vagy aminek akartok, de szerintem maradjon mindenki ott és azoknál ahol van.

2019. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat :) nyugi nem attol lesztek rasszistak ha nem lennetek ciganylanyal. Es nem serto leirni h cigany,az a serto ha rosszakat irtok roluk.
2019. ápr. 21. 22:09
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem attól lesz valaki rasszista , hogy nem akar cigány lánnyal lenni , ha nem mocskos kicsapongó életet él , a szó használata tele van trágárságokkal , folyamatosan nem tud 1 mondatot elolvasni vagy elmondani érthetően és cigányozik na az ilyen az igazi rasszista .
2019. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

Rajongani nem rajongok értük, de tény és való, hogy a cigánylányok között sok szép van.


Ha normális értékrendû, akkor simán.

2019. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
4%
Cigány hapsik között több az alfa hím persze nem a putrisokra gondolok....
2019. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!