Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van az, hogy a cigánylán...

Miért van az, hogy a cigánylányok, cigányasszonyok (nem a putris fajta) remekül főznek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez náluk hagyomány,és már kiskorban elkezdik tanulni a fôzés alapjait. Persze vannak kivételek.
2015. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Első jol írta 8eves koromtól anyám mellet voltam 12evesen mar foztem😊


Inkabb azon vagyok kibukva"bocsánat"hogy 18.23evesek es nem tudnak főzni.szo szerint nee tudnak!

2015. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
nem kostoltam egyik kajajat is.. nem kell altalositani. én 19 vagyok(magyar!!!) es kb 6-7 eve főzök, sütök, mert érdekel és élvezem. nem kell altalanositani
2015. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ennek semmi köze a cigányságukhoz.
2015. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert bele teszik ami kell, nem úgy főznek hogy kalóriát számolnak meg, meg tanulmányokat olvasnak minden alapanyagról hogy egészséges-e.
2015. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ismerik, ismerték a fűszernövényeket. És az olcsó húsból, egyéb hozzávalókból ezek segítségével tudtak olyan finomságokat asztalra tenni, amelyet sokan el sem tudunk képzelni!
2015. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerencsére engem nem neveltek cigányosan (bár az vagyok) Nem érdekelt a főzés, mamám mindig kérdezgette hogy mi lesz velem ha férjhez megyek.. :D Nem nagy dolog manapság netről megtanulni főzni, ha valamit nem tudok csak hazatelefonálok vagy internet!
2015. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkoztam. Például nálunk a hentesnél a legjobb húsok cigányoknak vannak rendelésre félretéve -a hentes nem cigány. Elmondta, hogy a gyengébb minőségű húst nem veszik meg. Talán valami "ősi szokás" maradt meg azoknál, akik megengedhetik maguknak. (Mint a zsidóknál a kóser ételek.)
2015. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
ők még döghúsból is lakomát készítenek . dögkút rulez
2015. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mert a kultúrált viselkedés, tanulás és szocializálódás helyett inkább a négy fal között kutyulnak. Mit gondoltál miért analfabéták?

Egy tanult nő akármikor megtanulhat jól főzni, de egy jól(?!) főző tanulatlqn nő már aligha fogja bepótolni, amit kell.

2016. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!