Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten milyen helyeken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen helyeken lehet így szórakozni és ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szégyen nem szégyen egész életemben Budapesti vagyok és nem nagyon tudok így helyeket ahol lehet szórakozni.

Haverokkal mindig beülünk valahova és így ennyi. Szóval pár kocsmát azt ismerek de igaziból ezt nem nevezném nagy tudománynak.

Pár ismerősnél is körbeérdeklődtem hol szoktak így ellenni és mindenki mondta a Deák tér mekkora nagy hely meg fú meg minden. El is mentem és semmi az ég világon nem volt ott, ilyen piknik hangulat volt, pokrócon ültek az emberek, meg volt egy óriáskerék aztán ennyi. Pedig ezt mindenki úgy istenítette meg minden aztán sehol semmi.

Milyen helyek vannak itt Budapesten ahol el lehet lenni akár akkor is ha nem lenne társaságom és ismerkedni vagy így bármi lenne? Lassan nyár és már előre félek.

19/F



2019. máj. 5. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez engem is érdekelne.

16L

2019. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Haverjaimmal ha nincsen semmi konkrét ötletunk, általában lenézünk valami körúti kocsmába, alapozunk, aztán irány az Instant. Tökéletes hely arra hogy “ellötyögjél” valami random lánnyal. Általában a felhozatal 90% külföldi, ritka ott a magyar szó, de más a hozzáállásuk is az emberhez. Nem nehez összegabalyodni valakivel. Vannak különböző táncterek, biztos megtalalod az izlésed, és ingyenes a belépés is.
2019. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Deák isteni hely!:D mi nyáron minden héten kinn voltunk este. Imádtam. Egyik barátunkat ott ismertük meg, és nagyon jóban vagyunk vele, csak egymagában ült és odajött hozzánk és azóta együtt jött velünk. Ott mindenki annyira közvetlen, öröm oda kijárni egy üveg borral este, beszélgetünk, zene, chill, meg minden a legjobb javaslom,hogy menj ki még egyszer és más szögből nézd a Deákot. Volt,hogy utána mi is az Instanba mentünk jó hely tényleg de úgy vettem észre, hogy ott inkább vannak idősebbek. Peaches a legjobb a Deák után ott vannak fiatalabbak és lehet ismerkedni.:D 19/l
2019. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne F
2019. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem válaszolni a kérdés alatt, szóval köszi, hogy írtál :D

Kettes, tetszik amit írtál, sokat hallottam már róla és tetszik is így ahogy leírtad. Mindenképpen megfogok látogatni :) Köszönöm!

Deákot nem tudom, lehet fogok adni neki még egy esélyt. Egyszerűen nem fogott meg, egyedül meg nagyon fura lenne mert annyian vannak mindig és egyszerűen fura lenne, szeretnék olyan lenni, hogy csak úgy leülök valahova de ehh... Annyira fura lenne. Másokkal majd kimegyek aztán lehet lesz valami. De igaziból semmi extra szerény véleményem szerint. Te is ajánlottad az Instantot szóval mindenképpen elmegyek oda. Peachesről soha nem hallottam még, ez nem tudom mi de utána nézek. Lányként mondjuk nyilván más szerintem, akár egy deák vagy valami. Szerintem lányként mindig van az embernek társasága és nem hiszem átérzed a helyzetem :/ Sajnos sokszor maradok egyedül mert mindig lemondják meg ilyesmi aztán már a tököm tele van vele és mindig itthon maradok. De ha lesznek ilyen lehetőségek akkor lehet másképp lesz nem tudom...

2019. máj. 12. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Deák tényleg jó hely:D mi is rengeteget jártunk oda, vannak ott emberek akik egyedül ülnek ki, de mindig odaülnek más társaságokhoz. 3-as jól mondta közvetlen hely ez nem fogják neked azt mondani, hogy ülj el. Mi se küldtünk el senkit:D Instanat nekem személy szerint nem tetszett sok ott az idő ember. Peaches and cream nagyooon jó:D Remixet is szeretem, Ötkertről mondják még, hogy jó hely ott még nem voltam mondjuk.
2019. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!