Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itthon miért nem megy ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon miért nem megy ez a csajozás téma?

Figyelt kérdés

Megyeszekhelyen lakom, es itt sose akar sikerulni semmi, ami pl Pesten sikerul. Kb evente 3-4x megyek Pestre, az egyik ilyen pont most volt.

Unatkoztam ezert felmentem tinderre, 5perc alatt lett 10 uj matchem de ezt betudom annak hogy sokkal nagyobb a varos es sokkal tobben hasznaljak mint itthon.

De pl. a plazaban is szemeztem egy lannyal, eleg sokaig es pont egymassal szemben ultunk atultem melle es beszelgettunk, meg smaroltunk de aztan mondta hogy o pesti en meg ugye ritkan jarok szoval el is bucsuztunk.. utana a palyaudvaron egy masik lannyal is ugyanez volt, szemezgettunk meg dumaltunk a vege ott is smarolas lett, de o meg pont az ellenkezo iranyba indulo vonatra szallt:D

Ennyire mas Pesten a mentalitas vagy ez miert lehet? Itthon ha szemezek valakivel egybol elfordul es tobbet ram sem nez. Vagy en leszek rondabb mig hazaerek?


2019. máj. 20. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Több ribizkével találkozol szerintem.

Én pasi vagyok, de én se vagyok ilyen könnyen kapható. Örülj szerintem, hogy nem úgy jártál, mint haverom. Az is smárolt valami random csajjal, pár óra múlva olyan szája volt, mint aki csalánt szopott.

2019. máj. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek kérdező. :D A normális lányok nem fognak 10 perc szemezés után smárolni egy vadidegennel, neked viszont ez lenne a vágyad, hogy máshol is ennyi ribi legyen? :D
2019. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!