Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ajánlani olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani olyan oldalakat (esetleg facebook csoporot) ahol autista lányokkal ismerkedhetek meg?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

nagyon lentebb adtad a mércét...


miért akarsz velük ismerkedni?

2019. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

hát nekem hajlamom van


de tényleg (???), ugyanaz a kérdésem mint az elsőnek xd

2019. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ne már, #1-es...

Komolyan olyan világot élünk ahol az számít cikinek, hogy nemcsak elfogadjuk a másmilyen embereket, hanem meg is akarjuk ismerni őket???!


Az öcsém autista.

Nagyon okos, és szép, a lányok a suliból odavannak érte.

Ők másképp látják a világot, de nem hülyék.

Mondd már meg, miért is adta a kérdező lejjebb a mércét attól, hogy ilyen különleges lányokkal akar ismerkedni?

Szánalmas az emberekhez való hozzáállásod.


Egyébként kérdező, neked azt tudom mondani, hogy nyisd ki a szemed, és vedd észre őket!:)

Olvass utána a dolognak, és egy idő után már néhány apró jelből következtethetsz, ki autista.

Mindenhol ott vannak a világban, nem hiszem hogy lenne külön gyűjtőhelyük, csoportjuk.

Ugyanolyan emberek mint mi, csak ez a dolog még különlegesebbé teszi őket.

Az jellemző rájuk, hogy ha valami érdekli őket, akkor abban nagyon nagyon jók, és azt nagyon csinálják.

Sok autista művészlelket ismerek, de van akit egyáltalán nem ez érdekel.


Ha érdekel a téma, ajánlom a Dr. Murphy című sorozatot.:)

Egy autista sebészről szól.


Esetleg ha van kérdésed, nyugodtan írj rám!:)

Örülök, hogy valaki kifejezetten nyitott feléjük!

2019. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert úgy veszem ész
2019. máj. 28. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
nem tudom mit vagy úgy oda hármas, én totál egyetértek az elsővel... ép ember minek akarna pont értelmi sérülttel kezdeni? gondolom valami perverz, aki erre veri, vagy minden épkézláb csaj kikosarazza, és azt reméli, hogy ha valakinek hiányzik a szociális készsége, azt könnyebb lesz megfektetni. vagyis lejjebb adott az elvárásaiból.
2019. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert asperger-szindrómás autista vagyok (16éves) . nehéz számomra az ismerkedés , önkifejezés .
2019. máj. 28. 21:48
 7/12 A kérdező kommentje:
A többi dologról már nem szeretnék semmit se mondani mert számomra kínos visszagondolni a múltamra :(
2019. máj. 28. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

3-as vagyok.

Jézusom... Az autisták nem értelmi sérültek, kezdjük ott. Ha nem ismerünk valamit/valakit/valakiket, akkor nem okoskodunk róla. Ezt nekem már az oviban megtanították, de lehet hogy én jártam zseniképzőbe...

Olvass utána kicsit, hogy mi ez, és rájössz, mekkora bullshiteket hordtok itt össze.

De azért szaremberek még léteznek.

Gratulálok ehhez a tiszteletbeli kitüntetéshez, kedves válaszolók.


Kérdező, teljesen megértelek!

Tök jó szerintem, hogy olyan lányokkal szeretnél ismerkedni, akik hozzád hasonlóan nehezebben szocializálódnak.:) sok sikert kívánok ebben!:)

2019. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
ja, nem értelmi sérültek, tudom, hanem különleges és tehetséges tagjai a társadalmunknak, akik még ki is emelkednek az átlagos emberek közül... de nézd, én igazából örülök neki, hogy tudod ezt a "nem sérültek, csak sokkal fantasztikusabbak a többieknél" dumát tolni, ez azt jelenti, hogy nincs olyan emlékképed kisgyerek korodból, amikor az osztályodba járó "nem fogyatékos csak különleges" gyerek hozzádvág két méterről egy k rva féltéglát, mert neki éppen olyanja van. aki képtelen felfogni az emberi viselkedés alapvető szabályait, az nem különleges, csak ahogy nő lesz egyre veszélyesebb.
2019. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9#-es , ne vegyél mindenkit egy kalap alá. Engem például egy , teljesen átlagos gyerek lökött le a lépcsőn, csak mert olyanja van. Utána 2 foggal kevesebbel ment haza :D
2019. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!