Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol ismerkedhetek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Hol ismerkedhetek olyan lányokkal aki szeretnének kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már jó ideje szeretnék egy komolyabb barátnőt. Csak a mostani világban képtelenség találni. Átlagos őszinte, komoly, fiú vagyok, rendezett családi háttérrel.Csúnyának nem mondanám magam, ismerősök is és a rokonság is többször megerősítette hogy full rendben vagyok.

Esetleg ha valaki ismerne olyan beülős letisztult helyet ahová járnak még rendes lányok és lehet is velük ismerkedni.... azt nyomban írjátok a üzi falra :) majd lecsekkolom :)



2018. jan. 23. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet találni. Nézelődhetsz akár közösségi oldalakon is, akinél nincs fent heti 3 kép, aki nem rakja ki a női nemre jellemző testrészeket, aki nem éll túl bulizós életet és vágyik kapcsolatra, abból komoly is kialakulhat. Viszont ha a nevedben a 25 az életkorod jelöli, akkor ezek a lányok lehet már el vannak kapkodva és tényleg kevés van.
2018. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem eddig kemény egy barátnőm volt, kicsit több mint egy évig. Csak hát karácsony előtt elhagyott :D őt az akkori osztálytársamon keresztül ismertem meg. Érdemes lenne jó barátokat végigkérdezni, főleg ha tudják pontosan az igényeidet, hátha tudnak ilyen lányt :) egyébként én is hasonló cipőben járok, csak a komolyság nálam ritkább, de ha kell az is megy :D 15/f
2018. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos fiú vagy, és semmivel nem tudsz kitűnni, amit a csajok értékesnek találnak (jó külső, sok pénz), akkor az esélyeid nagyon minimálisak. Mondhatnám 0%. Az a baj, hogyha akad nálad jobb, akkor a nők inkább sorbaállnak nála, semmint beérjék kevesebbel.
2018. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom hogy vagyok én is olyan jó mint az akinél sorban állnak a szebbnél szebb hölgyek :) :) Hobbi szinten rap zenét írok és kosárlabdázok :) és igen van pénzem is :)Manapság nem tudom hogy kinek mi az igénye.... mennyi pénz kell egy nőnek, minek neki annyi... hm...:P
2018. jan. 23. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha vagy olyan jó, akkor probléma nincs, mert kapós leszel a nőknél. A belső értékek amúgy egyiküket se érdeklik, afelől nyugodt lehetsz. A pénz meg...hát, kinek mi az igénye. Van, aki napi félmillát is el tud tapsolni, van, aki beéri 300 ezerrel...itt nincs egységes kotta, csak a pasi pénze legyen, oszt kész.
2018. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, nekem úgy tűnik, hogy ellent mondasz saját magadnak. A kérdésben fiút irtál de nem hiszem, hogy egy tini fiúnak hű de sok pénze lenne. Viszont ha 25 éves vagy amit a felhasználó neved ír, akkor nem értem, hogy miért fiúnak nevezed magad és nem férfinak és miért a tini párkapcsolatokba írsz? Több minden szól amellett, hogy 25 vagy. Ne a tini lányokat akard meghóditani hanem a saját korosztályod. Ha annyira jól nézel ki, mint ahogy irtad akkor nem értem miért nincs senkid. Gondolkozz el ezen, fel se merült benned, hogy valamit rosszul csinálsz? Valami oka kell, hogy legyen, hogy itt próbálsz felszedni valakit.
2018. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hol laksz ?
2018. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!