Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez furán fog hangzani de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez furán fog hangzani de hogyan kell flörtölni akár élőben/írásban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A sok év alatt arra jöttem rá hogy nem jó a kommunikációm a lányok felé és a jeleket se veszem jól. Nincs problémám azzal hogy jó kapcsolatba kerüljek egy lánnyal. Ráírok stb megvan a beszélgetés és élőben is. Viszont nem vagyok tisztában magával a flörttel és ez eléggé zavar. Szóval leírhatnátok mit ,hogy kéne csinálnom vagy észrevennem jól esne.

2019. jún. 2. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj/mondj neki olyanokat amik neked is jól esnének.
2019. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A flört (flirt) angol eredetű szó, jelentése: szerelmi játék, játékos, könnyed udvarlás, illetve ennek elfogadása. A flörtölés olyan társasági/szexuális magatartás egy nő és egy férfi között, amely játékos kommunikációval, valamint testbeszéddel a másik személlyel való mélyebb kapcsolat iránti érdeklődést fejezi ki burkoltan. [1]Fiatalabb korban könnyen össze lehet téveszteni a flörtölést a pajtási incselkedéssel.


Google barátommal és Wiki barátnőmmel közösen ültünk össze, hogy pontos válasszal szolgálgassunk feléd. Kérjük a maximális 100% pontozást. Köszcsi puszcsi.

2019. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló nem az volt a kérdés hogy mi a flirt .....
2019. jún. 2. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

2. En adtam neked egy zold pacsiit!:D

Amugy benne van azert a valasz a kerdesedre!

Kacerkodas, jatekos megjegyzesek, amit ugye bar felre ertunk mi lanyok:D

Bokolast is kicsit belevehetjuk ebbe. Dicsirgetes meg egy ket megjegyzes, hogy mi lenne ha egyutt lennetek! Vagy hogy milyen jo lenne. Persze kinek mi a flort. Nekem ez:D

2019. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvodás korban az, ha meghúzod a lány haját. Tini és felnőttkorban inkább játékos évődés, humoros, kétértelmű célzások, stb.
2019. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!