Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok flörtölni, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok flörtölni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom vicces,szánalmas,lehet nevetni,elitélni stb. De tényleg nem megy.Rámnéz egy fiú,én rá,és mintha félnék valamitől gyorsan elfordulok mintha nem érdekelne,pedig bejön.És még nem is volt barátom.. Nem tudom mit kezdjek,félek hogy olyan srác aki bejön nekem nem vagyok elég neki így ránézésre.. Kérlek csak normális válaszokat. 16/L

2016. júl. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy ha nem töketlen a csávó ugyis odamegy hozzad ha meg az akkor meg akkor sem menne oda ha szepen mosolyognal ra
2016. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy lánynál nem baj az, ha nem tud flörtölni. Sőt, szerintem tök aranyos :D
2016. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem,hogy találok így magamnak párt majd? :)) Pedig én úgy tudnék szeretgetni egy fiút,az emberek ki sem néznék belőlem.
2016. júl. 3. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd a srác talál meg téged, bár tény ami tény, a rendes csávóknak akiknek nincs nőjük félénkek, s a vagányabb réteg meg tökös és neki nincs olyan hogy nincs.

Sok sikert, egy 18 éves srác, aki hasonló helyzetben járt régen :P

2016. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem muszály bad boy pasim legyen,de ha lehet legyen benne valami ami igazán vonzzon.Na mindegy túl sok elvárásom van igyis..
2016. júl. 3. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudok flörtölni és a bókokat sem tudom normálisan fogadni, mert mindig elviccelem. De ne aggódj, ha ügyes a pasi akkor megoldja!:D 18/l
2016. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!