Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Na szóvalxd.Nagyon jóba lettem egy lánnyal.Nagyon régóta irmerjük egymást.Csak hát mostanában annyit lógtunk együtt,hogy megkedveltem:D.és hát nem tudok neki mit irni.mert élőben sokkaljobban szeretek beszélni,mert hát csak látom hogy hogyan reagál rá.csak hát mivel most nem tudok vele talizni.mert suli meg ilyenek.meg elutazik.csak irni kéne neki.valami ötlet?

2019. jún. 2. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát Danikám, kicsit találd már fel magad. Ha elutazik, akkor kérdezd az utazásról, vagy, hogy hogyan telnek a napjai, mivel tölti a nyarat, etc. Vagy kérdezd meg, hogy mikor tudnátok talizni, esetleg.


Amúgy szintén Dani vagyok, üdvözöllek fiatalabbik Döniel. :DD

2019. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszixd
2019. jún. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!