Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-19 év közötti Lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 év közötti Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen típusú fiúval?

Figyelt kérdés

Én a húszas éveim elején járok. Lehet hogy ciki, de visszahúzódó vagyok, és szerény. De attól még nincs önbizalom hiányom, meg nem is vagyok félénk. Van olyan lány akinek ez nem jelentene gondot hogy ilyen a barátja?

Eddig még sajnos nem jött össze egy normális kapcsolat sem.

Nagyon szeretnék már egy lányt igazán szeretni, de sokszor azt érzem hogy emiatt hogy visszahúzódó vagyok sosem találok párt akivel boldogok lehetnénk.

Tini Lányok, összejönnétek ilyen fiúval?


2019. jún. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szerintem semmi gond nincs avval hogy kicsit visszahúzódóbb vagy.
2019. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze:)

Ez nekem előny

2019. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert én is ilyen vagyok, ezért nekem kell a noszogatás, amit a párom ad. Ha nem lenne semmi ilyen plusz akkor unatkoznék.

Inkább keress olyan lányt, aki nyitottabb (nem partypics@) és "kényszerítsd bele magad" helyzetekbe (pl 5-6 emberes baráti találkozó).

2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azok alapján semmi gond nincs veled. De ebbe a világba már a külső sokat számít, hisz mégis csak azaz első amit meglátunk a másikból. Lehet azon kéne változtatni.
2019. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, de ez nem azt jelenti, hogy senki se jönne össze veled.

Én elég forrófejű és nagyszájú vagyok, nekem egy határozott ember kell, aki képes leállítani ha túlmegyek egy határon. Vagy legyen olyan mint én, akkor garantált a napi 25 óra vita, de ha szeretjük egymást ez is működhet, lehet kihoznánk egymásból a jó dolgokat.


Az viszont nem baj, ha nem vagy társasági ember, sokan nem szeretik az örökös nyüzsit.

2019. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sose
2019. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít ,hogy vissza húzódó vagy e vagy sem ,ha nem a kinézeted ami alapján elsőre megítélnek.
2019. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is visszahúzódó és csendes vagyok, mégis olyan srác kell nekem aki határozottabb,magabiztosabb, azért hogy tudjon támogatni hogy én is könnyebben megnyíljak, hogy kiegészítsük egymást. Persze a külső sem elhanyagolható szempont.

19/L

2019. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen sráccal jönnék össze :) nem kellenek nekem a nagypofájú hülyegyerekek :)
2019. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!