Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 közötti magyar fiúk! Ti...

17-20 közötti magyar fiúk! Ti összejönnétek egy roma csajjal?

Figyelt kérdés

Egy ideje már úgymond kinéztem magamnak és azt vettem észre a reakcióiból, hogy talán lenne is nála esélyem. Aztán mikor facebookon jobban megnéztem az adatlapját, (de ott nem volt kép arról az isteni s*ggéről) észrevettem, hogy minden egyes rokona az az igaz sötétbőrű .... nem akarom ragozni... A lényeg, hogy rajta nem látszik, a bőre fehér és a beszéde is "akcentus nélküli". Én meg finoman szólva "nem jövök ki" a romákkal. Nem az, hogy gárdista vagyok vagy bandában verem őket vagy skinhead vagyok. Semmi ilyen. Csak simán rasszista vagyok. Egy kicsit. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem így indult a kapcsolatom a drágákkal...


Szóval ti mit mondtok? Mert én nagyon hajlok a "de szép csaj" irányból a "b*dös c*gány, kell a kukacnak" felé.


18/F a lány 16


2013. jún. 1. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
lomtalanítás vana wesselényi utcán, ott próbálkozz
2013. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de nem jönnék össze cigány lánnyal. Előbb egy ázsiaival/ feketével.

Elég sok rossz tapasztalatom volt velük fővárosiként és nem kell még több.

18F

2013. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

NEM, SOHA!

Aztán ha megbántod a lányt,jön a család bézbózütőkkel, meg viperával. Kell a tökömnek az erőszak, öljék egymást,az nem érdekel, de minket, magyarokat hagyjanak békén a SAJÁT országunkban.

2013. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%
járni nem járnék, de egy szebbet, akin annyira nem jön le h ork, egyszer megjárnám...
2013. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

Egyik ismerősöm 1 évik volt együtt egy gazdag cigány lányával.

Egy év után hajnali 2kor szó szerint kiverték a házból a ruháit meg szétszaggatták. Értékei és készpénze természetesen a cigóknál maradt.

2013. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Felejtsd el
2013. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe nem jusson.
2013. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Az egy teljesen más kultúra, nomád barbárok.
2013. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
nem....
2013. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!