Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismert srácként hogyan találha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert srácként hogyan találhatnék őszinte partnert?

Figyelt kérdés

A gond az ,hogy ismert vagyok eléggé, ezért az eddigi összes lány akinek bejöttem ,,csak a hírnevemet akarta".

Aki pedig szintúgy ismert, azokkal nem igazán jött össze a dolog...

Van valami tippetek társkeresőre 17/F-nek? Vagy ilyesmi...? (nem vagyok nyilván kétségbeesve de szívesen veszem az ötleteket!) Köszi előre is! :)



2019. jún. 6. 17:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

Miben szereztél hírnevet?

Próbálj meg attól különböző területen ismerkedni.

2019. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Mitől lettél ismert?
2019. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
9%

:D

hát ne mondd el nekik, azért ez nem akkora nagy kunszt. Én is meg tudom oldani, nehogymár őfelsége ne tudja...

2019. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#3 skac figyi... az atyauristen is velem van tele ha beirja a nevem akárhová. szerinted hogy lehet ezt eltitkolni? :D


Többiek: azt ,hogy miben lettem az azért nem mondom el, mert rögtön kidobja a net, ha beirod ,hogy miben lettem az . (ez specko dolog, csak egy van :D és nem influencerkedés meg nem is csak 200like mielőtt valaki kérdezné...)

2019. jún. 6. 18:39
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

hát minek írna be a keresőbe?

Ha személyesen találkozol vele, szimpatikus vagy neki akkor ott nem a hírnév a döntő.

Utána egyszer úgyis megtudja mi a helyzet.

2019. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Egy 17 éves híresség,hát oda ne xarjak.
2019. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ha ennyire speckó a kutyát sem érdekli azokon kívül akik ezzel foglalkoznak.
2019. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
100%

Nekem van három nagyon jó youtuber barátom. Egyik az legjobb barátom ezek közül, "influenszer", ahogyan ezt szokás mondani. Őt speciel a nagy netes ismeretsége előtt ismertem már jóval, a barátnőjét később. Az ő sztorijukat tudom csak leírni.

Van az adott barátnője már egy éve lassan, a lány nem is tudta amúgy, hogy nagy youtuber az akkor leendő barátja, mert őszintén leszarta az összes youtube-instagram celebeket, hírességeket (mai napig is). Sohase fogom elfelejteni azt, amikor egyik sörözésnél beközölte legjobb barátom, hogy amúgy van csatornája youtube-on, és erre neki az volt csak a reakciója, hogy "na, az szuper, büszke vagyok rád" egy hatalmas mosollyal kísérve. Totál jól megvannak, és őszintén szereti a lány őt.

Slussz poén, hogy neten ismerkedtek meg, a lánynak pedig ő csak egy random kezdeményező srácnak számított:D

2019. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%

Előző vagyok, hamarabb küldtem el


Szóval az lemaradt, hogy szerintem te is tehetnél így egy próbát. Nekik bejött.

2019. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ismerkedj akkor szintúgy ismert emberekkel.

18/L

2019. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!