Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti ha vigyorogtok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ha vigyorogtok, elmosolyodtok vagy nevettek amikor belép egy csávó az adott helyiségbe ahol tartózkodtok az mit jelenthet nálatok?

Figyelt kérdés
A helyzet annyi,hogy velem az történt,hogy tegnap elmentem konditerembe,és ott volt két csaj a konditeremben akik ismernek engem,évfolyamtársaim.Ők nem tudták,hogy én is odajárok,mivel szerintem mostanában kezdtek el ők is kondizni (napokban),így nem találkoztunk ott korábban.Lényeg annyi,hogy mikor beléptem a kondi egyik termébe ahol ők is voltak,nem biztos,de úgy éreztem ,mint hogyha abban a pillanatban röhögtek/vigyorogtak volna rajtam.Ez tarthatott olyan 7-8 másodpercig.Aztán elkezdtem futópadozni,nem figyeltem rájuk.Azt követő időszakban nem volt semmi nevetés/vigyorgás.Szerintetek?Miért nevethettek ki engem az elején?(Már ha engem nevettek ki.)Illetve lányoknál mit jelent ez,ha elkezdtek kacarászni amikor megjelenik egy ismert fiú egy olyan helyen ahol épp ti is ott vagytok?18/F

2019. jún. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Paranoid vagy. Valószínűleg egymás közt nevettek valamin (nem rajtad vagy miattad), és te pont akkor mentél be.

18/L

2019. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, körbe pásztázták a csodás, izmos tested és egyből nedvesek lettek a nevetéstől
2019. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Minden hülyeségen nevetünk, nyugi.
2019. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Valószínű szánalmasnak tartanak valami miatt, és éppen előtte voltál a témakör.

Más nem igazán lehetséges ilyenkor, ha bírnak,tetszel valamelyiknek, általában inkább idegesek szoktak lenni.

2019. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén néztél ki. Ne akard egyszerre belelátni a dologba hogy bejössz valamelyiknek vagy esetleg mindkettőnek és hármasban nyomjátok majd
2019. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért írtam ebbe a kategóriába a kérdésemet,mert ez volt rá még így is a legmegfelelőbb.Nem akarok nyomulni rájuk.Igazából nekem párkapcsolatra nem is nagyon lenne időm.Csak annyi,hogy nem tudtam mire vélni a dolgot,de lehet tényleg paranoid vagyok kicsit xD.Ha valakinek még van véleménye az írjon nyugodtan.Várom a válaszokat!Első 3 válaszra ment a zöld kéz!:D
2019. jún. 29. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!