Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kikkel menjek el bulizni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikkel menjek el bulizni? Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
A fo kerdes ez. Vannak baratnoim akikkel szoktam neha menni hazibuliba meg ide oda es ugy ismerkedek idegenekkel is. De ugy szeretnem hogy ez az ismerkedes megmaradjon szoval hogy fentmaradjon a kapcsolat es akkor baratok legyunk vagy ilyesmi. De ez eddig nem jott ossze. Majd lesz baratnomnel egy hazibuli es ott lehet csak az osztaly lesz de lehet mondom majd neki hogy hivjon par helyes fiu baratjat es akkor ott megprobalok ismerkedni. Es a masik kerdes pedig az lenne hogy szeretnek nagyon mar egy baratot! 16eves vagyok es meg nem volt baratom csak egy csokom. Colt egy fiu akivel majdnem osszejottem egy bulin de osztalytarsam ugyhogy hagytuk a dolgot. Es hogy hogy ismerkedjek meg fiukkal?

2019. jún. 29. 23:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert
2019. jún. 29. 23:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt kapsz 10 üzenetet itt.


Miért nem próbálsz meg szimplán nyitott lenni, és sok helyre eljárni, nem feltétlen csak buliba, hanem könyvtárba, klubbokba, etc.

2019. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem 10et,20at😂 probalom megfogadni a tanacsod köszönöm
2019. júl. 2. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!