Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze az ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze az ismerkedés senkivel?

Figyelt kérdés

Próbálok fiúkkal ismerkedni, de eddig sikertelenül.


Olyan fiúk vannak még akik nem külsőre mennek? Úgy értem attók függetlenül, hogy nem vagyol túl szép adnak legalább egy esélyt, hogy megismerjenek? Vagy ilyenkor inkább hagyjátok az egészet és kerestek olyat aki tetszik nektek?


Esetleg hol próbálkozhatnék még?


Egy fiatal lány


2019. jún. 30. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

könyvtár, szakkör, egyesület, itt.


Ha Budapesti vagy szimplán beülsz 3-kor egy klubba és kész

2019. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*attól

*vagyok

2019. jún. 30. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem a külső a fontos. De visszafelé már sosincs így.
2019. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azzal nem vitatkozom, hogy a külső is lényeges, hiszem első benyomás stb. Meg értelemszerűen ahhoz mész oda, aki szimpi.


Viszont! Tegyük fel, hogy itt beszélgetek egy sráccal, úgy hogy még nem láttam, hogy néz ki. Jól kijövünk stb. És küld magáról egy fotót...nekem első látasra nem olyan szimpatikus, de emiatt nem szakítom meg vele egy szó nélkül a kapcsolatot, hiszen eddig minden oke volt. Igyekszem még jobban megismerni, ha más nem legalább egy jó barátság kialakulhat.

2019. jún. 30. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan ezt tapasztalom, küldök egy képet és nem írnak többé. Engem az se zavar, ha az első találkozásig nem látjuk egymást.
2019. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyenben részem. Hát, engem az már zavarna, szeretem tudni kivel beszélek. :D
2019. jún. 30. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azért a külső is fontos, hiszen az nem olyan jó ha nem jön be külsőre egyáltalán, csak a belső tulajdonságai. Ha számokban kéne kifejezni úgy mondanám hogy 40% külső 60% belső, de ebből látszik, hogy azért a külső sem elhanyagolható, de természetesen mindenkinek más a szép :)


17F

2019. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát,előző válaszolók már leírták,hogy hol érdemes.Szakkör,könyvtár,park.Ezek talán a legjobb helyek.Könyvtárban még a beszédtéma is adott,hisz a sok könyvről lehet hosszasan beszélgetni,illetve jó beszélgetésindításnak az,ha pl.megkérded,hogy ezt meg azt merre keresd.Plusz ott olvasott fiúk vannak,elég értelmesek.Ott mindenképp érdemes próbálkozni.Amit ajánlani tudok azok a nyári táborok.Ott aztán tényleg lehet ismerkedni.


Külső?Hát ez jó kérdés.Tudod az a probléma,hogy az első benyomás mindig a külső lesz.Talán még meghatározóbb is kicsit,mint a személyiség.Nálunk férfiaknál ez végképp igaz,hisz köztudottan vizuális típusok vagyunk (vizuális ingereket könnyebben dolgozzuk fel).Ezzel nem kell foglalkozni.Az,hogy sok férfinál nem te vagy a befutó az nem jelent semmit.Nekem is jött már be olyan nő akire a haverjaim azt mondták,hogy ronda.Nekem meg iszonyatosan tetszett.Más az ízlése minden embernek.Lesz olyan akinek te leszel az esete.Csak legyél igényes,illetve törekedj mindig a maximumra.Ismerkedésnél meg ne görcsölj,ne az legyen a cél,hogy egyből egymásba szeressetek.A cél legyen az,hogy jól érezzétek magatokat együtt,lesz ami lesz.Találkozzatok párszor,adjatok időt egymás megismerésére.Ha így állsz hozzá akkor menni fog.Sok sikert!:)

2019. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazat kell, hogy adjak neketek, csak azt nem szeretem amikor külsőről ítélkeznek az emberek, és nincs bennük mondjuk annyi, hogy azt mondják : bocsi, de nem vagy esetem.
2019. jún. 30. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy el kell járni közösségbe. A diákmunkát, koncerteket, kiállításokat, iskolai táborokat/ rendezvényeket is hozzávenném. Sportklub, stb.


Én rendszeresen megyek könyvtárba (fiúként és nem csajozni :D ) de nem láttam kortársat. Talán majd 2-3-4 év és türelem rózsát terem alapon.

A mai szociokulturális dogmák itt is jelen vannak, a tinédzserek nem léptek ki a királyfi/királylány szerepből. Fontos nekik a külső, mert még nincs is személyiségbéli viszonyítási alapjuk. Szerintem (kortársként mondom, de sztereotípia mentesen, tapasztalatból) azt hiszik, egy szép külső lehet egy rendes kapcsolat kulcsa. Hát, az értelmesebb fél csalódni szokott. :D

Amúgy pont ezért a sok Disney miatt gyorsan leírjuk a másikat ahelyett, hogy megértenénk, de ez már attitűd kérdése. Nem kell "felszínes"-nek bélyegezni őket, el kell fogadni, hogy széles az Isten állatkertje. Ez inkább sznobizmus. Mindenki marketingeli magát, mert a net miatt megvan a lehetősége.

Ezért szerintem a személyességgel többre fogsz menni! :)

2019. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!