Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak ennyire kövér lábai vannak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Híztam mostanában és eléggé megnőttek a combjaim, lábaim. Felül viszonylag vékony vagyok, de attól félek, már kicsit túlzás ahogy a lábaim kinéznek. Fiúk, mit gondoltok? Zavaró?



2019. júl. 4. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2019. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nekem kicsit már sok (mondjuk alapból nem is ez az alkat a zsanerem tehat nem tehetsz róla)

De a lenyeg hogy magadnak megfelelj.

Először magadat szeresd meg utana tudsz majd masokat is. Az emberek erzik ha valaki ki van békülve magával azokkal szívesebben beszélgetnek.

De persze ha neked így jó akkor az a lényeg. Viszont ha nem vagy elegedett akkor (akár segitséggel) de probálj változtatni magadon.

2019. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
szerintem tök jól nézel ki.
2019. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavaró, nekem ez nem baj.
2019. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Mansour ***** válasza:
79%

Ilyen alkat vagy, jó ez így. Sokkal rosszabb szerintem, ha valaki felülre hízik, közben a lábai meg vékonyak...

Aki a kimondottan vékony lányokat szereti, annak nyilván nem fogsz tetszeni, de a legtöbbnek szerintem jó így is, és valaki meg kimondottan erre bukik.

2019. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
70%
Nem zavaró, dehogy! Még jól is áll szerintem.
2019. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jó a testalkatod, engem nem zavarna
2019. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Csinos vagy
2019. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként 163 cm vagyok és 68 kiló.

Év elején még 60 körül voltam, azóta híztam meg. Alapvetően nem bánom a változást és jól érzem magam, csak a lábaim vastagságát érzem kicsit neccesnek.

2019. júl. 4. 15:42
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Itt nem a " most " probléma, hanem a holnap. Van egy hajlamod, ha nem változtatsz hogy fogsz kinézni pár év múlva?.
2019. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!