Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak így barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak így barátnőt?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek,ahol a kortársaim elég nagy százaléka eltérő gondolkodású.Iskolán kívül nem igazán járok szociális helyekre,maximum moziba.Inkább vagyok otthon,videojátékozok,sorozatot vagy filmet nézek.Sose kerülök olyan szituációba ahol tudnék új embereket megismerni.Nem tudom mitévő legyek.
2019. júl. 5. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv sorstárs o7
2019. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerülj olyan szituációkba ahol tudsz ismerkedni új emberekkel.
2019. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval azt tudod tenni, hogy nekem is 1 barátnőm volt még.
2019. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj helyekre ahol lehet ismerkedni? Ez az egyetlen módja, ha nem mozdulsz ki senkit sem fogsz megismerni.
2019. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várakozz tovább, lehet ha ugyanígy semmit sem csinálsz, akkor annak meg lesz az eredménye: példa lehetsz másnak, hogy hogyan ne ismerkedjen.
2019. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amint teheted költözz el, hagyd hogy a világ kinyíljon előtted.
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!