Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak barátnöt? 16F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátnöt? 16F

Figyelt kérdés
Nem sok kapcsolatom volt eddig és nem tudom hogy találhatnék valakit. Hol keresek?

2019. máj. 1. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol próbálkoztál eddig és mivel?
2019. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát interneten és csak ráirtam, volt hogy beszélgettünk is de semmi nem lett. Tényleg nem tudom mit csináljak
2019. máj. 1. 11:47
 3/6 arolF válasza:
Nehéz ügy... minnél kitartóbb vagy annál jobb. Próbálj meg a valóságban is találkozni másokkal. Esetleg ha van aki tetszik akkor nála próbálkozni. De hosszú általában folyamat..
2019. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell, hogy találj egy barátnőt. 16 évesen sok fontosabb dolog van, amire tudnád költeni az energiád és időd.

Ha mindenáron szeretnél egyet, akkor mindenképp élőben menj oda lányokhoz.

Interneten valószínűleg naponta 10-en írnak egy lánynak. Élőben viszont kb 0 megy oda hozzá.

2019. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, javaslom ezt az olvasmányt:

[link]

2019. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hoppá! A hol keressek-et két s-sel írják. Szóval inkább egyelőre ne lányokkal foglalkozzál, hanem az iskolával, tanuljál, művelődjél, olvassál, és akkor találsz majd lányokat is, ha te magad értelmesebb, kulturáltabb, műveltebb leszel. - Menjél például könyvtárba, ott gyakran olvasnak lányok is, sőt, több lány jár oda, mint fiú, úgy vettem észre, vagy sportoljál, iratkozzál be egy sportegyesületbe, olyanba, ahová lányok is szoktak járni, de ne konditerembe, hanem kint a szabadban, például evezzél valahol egy egyesületben.
2019. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!