Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! A leírtak alapján mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A leírtak alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején... én egy fiatal tizenéves lány vagyok. Alapból azt szokták rám mondani, hogy csendes vagyok, ez részben igaz,de ha megtalálom vakakivel a közös hangot, jól érzem vele magam akkor már beszédesnek tartom magam. Kicsit nehezebben oldódok fel ismeretlen emberek előtt. Tudok hülyülni és elég sokszor szoktam is, de ettől függetlenül nem mondanám, hogy komolytalan/éretlen lennék. Úgy gondolom velem bármit meglehet beszélni. Van humorérzékem, nem tudom milyen de legalább van :D nem vagyok egy haragtartó típus.

Viszont! Elég hangulatember vagyok sajnos...néha én sem értem magamat :D van egy hülye stílusom (ezt csak azok tudhatják akik jól ismernek :P)-ezt lehet túlzásba viszem párszor, és esetleg megbántok vele valakit-de igyekszem ezt kontrollálni. Nagyoooon makacs tudok lenni... Erre nem vagyok büszke, de kicsit előítéletes vagyok, (ezt nem úgy kell elkpézelni, hogy ha meglátok valakit egyből rosszakat gondolok róla stb hiszen véleményt csak akkor tudok a másikról alkotni, ha már ismerem) ezen próbálok változtatni. Huh, nem is tudom mit írjak még... Tudom ez nem sok infó, de most csak ennyi jutott eszembe :0 nem vagyok túl jó abban, ha magamról kell írni 😅


Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Jöhet hideg-meleg, csak legyen őszinte! :)



2019. júl. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Az előítéleten valóban jobb, ha változtatsz, meg arra figyelj hogy ne hasonlóan makacs emberekkel vedd magad körül, mert abból gond lehet. Amúgy teljesen normális vagy.
2019. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képet nem fogok küldeni, hiszen nem arra vagyok kíváncsi, hogy a külsőmről mit gondoltok... Ezt annak írom, aki privátban kér képet.
2019. júl. 8. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én ágyamba jöhetnél. Béla bácsi/90
2019. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hanyas a mé.....


Neeem csak viccelek, aranyosnak tűnsz így leírtak alapján.

2019. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne ismerjelek ahhoz, hogy véleményem legyen rólad...
2019. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia Lilla
2019. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szivesen megismernék ilyen lányt, bár én is előítéletes vagyok, de az inkább külsőre, nem szeretem az instás plázacicákat :D De szerintem nem lehetsz rossz.
2019. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!