Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék velem egykorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék velem egykorú fiúkkal ismerkedni? 16/l

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindjárt kapsz egy csomó üzenetet ugyis, de ha érdekel levezetek egy monológot. Először magadat kell, hogy megismerd. Milyen kapcsokatra vágysz, mit szeretsz csinálni, stb.


Rövid, alkalmi kapcsolat kell? Vegyél fel egy magassarkút combfixszel és miniszoknyával, és irány a legközelebbi bár.


Hosszútávra vágysz? Akkor jó lenne, ha a fiú a tiedhez hasonló érdeklődési körrel rendelkezni. Szeretsz olvadni? Könyvklub, könyvtár, könyves forum. Sportolni? Sportkör. Stb.


Remélem tudtam segíteni

2019. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szocializálódj. Ehhez el kell menned olyan helyekre ahova amúgy nem nagyon mennél, gondolok itt bulira, vagy csak sima rendezvényekre, koncertekre. Ha nem jarsz ki, csak a telefonodon lógsz, honnan tudnák, hogy egyáltalán létezel? Menj egy kicsit a komfortzonadon kívül. Jó szórakozást! ;)
2019. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én hol tudnék hasonló korú lányokkal? :D


F

2019. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Csajok is bejönnek?

18/l

2019. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talàltkozott itt valaki is valakivel?Én is szívesen dugnék még mielőtt meghalok,de én már kappan vagyok
2019. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.
2019. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :D
2019. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemitt
2019. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!