Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem túl nagyszájú, kissé...

Nem túl nagyszájú, kissé határozatlan (nem félénk) 18 éves fiú hogyan próbáljon egykorú, gyönyörű lánnyal ismerkedni (másik osztályból)?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal kezdeményezzek beszélgetést vele/írjak rá? Milyen gesztusokkal, jelzésekkel jelezzem neki, hogy nem vagyok közömbös iránta? Komoly válaszokat légyszi! Köszi.
2014. nov. 11. 21:20
 1/1 Grim13 ***** válasza:

A gesztusokkal ne törődj mert jönnek maguktól ha nem közömbös a másik. Menj el olyan buliba ahol ö is ott van, szólítsd le elég, ha megkérdezed hogy

- szia te ugye xy vagy a z osztályból?

utána te is bemutatkozol, ha ismersz valakit az osztályából akkor felhozhatod közös pontként, esetleg rákérdezhetsz hogy merre szokott járni szórakozni, beleszőhetsz magadról is pár dolgot, aztán ha elfogyott amit éppen fogyasztott hívd el táncolni ha elmegy jó vagy ha nem akkor buktad. Ha a suliban próbálkoznál, terjeszd el a legpletykásabbal hogy neked nagyon bejön az a lány, ha a fülébe jut reagálni fog rá, ha szimpi vagy többet fog rád figyelni. Én egyszer eljátszottam azt a trükköt hogy a matek füzetembe elkezdtem szerelmes verseket írogatni, szívecskéket rajzolni, ilyen szerelmes marhaságokat csináltam persze úgy hogy egyértelmű legyen kinek szól, egy két versszakba a nevét is belefűztem. Nem volt közös tantermünk de az egyik órájukon tudtam hol ül mert tornaórán beláttam a termükbe (ott szerettem belé). Szépen az órája előtt gyanútlanul becsempésztem a füzetet az osztályukban ahhoz a padhoz ahol a legelvetemültebb pletykás csajok ültek, persze hogy elolvasták, persze hogy a fülébe jutott, persze azon a tesiórán én voltam a legjobb kosaras (akkor és ott xD) szünetben ö hozta a füzetem hogy megtalálta és "véletlenül" beleolvasott. Onnantól már rutin meló volt a többi :D

2014. nov. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!