Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Iridiumot szeretnék vásárolni...

Iridiumot szeretnék vásárolni hol lehet megvenni rendelni?

Figyelt kérdés
5 grammot hol tudom megvenni mert sehol nem találtam a neten. Mintha nem is létezne. Tud valaki segiteni?

2019. szept. 19. 11:48
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
100%
2019. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi jo drága itthon nem lehet kapni csak külföldön az hogy lehet ? magyar link nincs véletlen?
2019. szept. 20. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
ugy látom magyarországra nem szállitanak de azért köszi.
2019. szept. 20. 12:35
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Drága bizony. Nagyon ritka fém, általában platinával ötvöződve fordul elő, innen gondolom érthető is az ára.

Önmagában amúgy szinte semmire nem használják, rideg, törékeny, de nagyon fontos ötvöző melegszilárd ötvözetekben, elektromos ívnek kitett villamossági elemekben.


Érdeklődnék, mi a felhasználási célod.

Ezt megolvasztani sem kis feladat.

2019. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

"ugy látom magyarországra nem szállitanak de azért köszi."


Wut? Dehogynem szállítanak. Free shipping, még plusz szállítási költség sincs.

Próbából beraktam a bevásárlókosaramba, simán engedi.

2019. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ezt előre kell fizetni . Na most ez egy külföldi cég. Mi van akkor ha átutalok 100.000 ft ot és aztán mi lerszn em kapok semmit. Szoval nem igazán merem . Nekem valami magyar cég kéne mert ha gond van vagy valami őket legalább meg lehetkeresni. De egy ilyen online webshop hova megyek a pénzemért? Érted magyar nincs valahol?
2019. szept. 23. 10:56
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Az Aliexpresszen minden rendelésre visszafizetési kötelesség áll fenn késedelemre, rossz termékre, nem megérkező termékre, ha valaki ezt nem tartja be, röpül az oldalról.

Évek óta rendelek innen, sokkal biztonságosabb, mint pl. az Ebay.


Egyébként a terméknél mindenhol van elérhetősége az adott boltnak is. Fel lehet velük venni a kapcsolatot előre, egyeztetni, milyen garanciát tudnak neked adni stb.

Mondjuk jó angol tudás nem árt, a saját kínai-magyar automata fordító borzalmakat produkál.

2019. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!