Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tényleg van vízhajtású autó?...

Tényleg van vízhajtású autó? Hogy működik ez a "technológia"?

Figyelt kérdés

#autó #víz #motor #technológia #vízhajtású #vízhajtómű
2020. júl. 23. 22:40
 1/4 anonim válasza:
89%

valami olyasmire emlékszek hogy vízből árammal hidrogént és oxygént csinálnak amit utánna elégetnek és ugye ennek az eredménye megint víz lesz amit fellehet használni


lehet van valami más találmány, én pár éve ezt találtam itt neten

ennek ugye van pár problémája, egy ilyen zárt rendszerben lényegében ingyen energia lenne ami jelenlegi fizikai ismereteink szerint lehetetlen, úgy müködne hogy ha folyamatosam töltjük az akksikat de ez egy feleslegesen bonyolult elektromos autó lenne akkor


léteznek viszont hidrogén meghajtású autók aminek a kipufogójából csakis víz jön ki

2020. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vantel ***** válasza:
38%

Tágabb értelemben a gőzgép az vízhajtású.

Kerekes hajó is.

Vagy vízsugárhajtásúak pl jetski.

Benzin elégetésénél is keletkezik víz.

Hidrogén cellásnál is.

Hidrogénes dugattyúsnál is.

Tűl konkréttalan a kérdés!

2020. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Sejtem mire gondolsz, na az kamu.


Az energiamegmaradást nem lehet így átverni. Az az állítólagos vízüzemű autó egy durva perpetuum mobile lenne.

2020. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a becsapás már legalább 20 éve kering az interneten.

Annyira gagyi kép van hozzá, hogy csak a leghülyébbek dőlnek be neki.

2020. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!