Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Igaza van a védőügyvédnek,...

Igaza van a védőügyvédnek, Mengele tényleg csak a körülmények áldozata volt?

Figyelt kérdés

Mengele - az igazság nyomában c. filmben Peter Rohm úr védte Mengelét, mégis életfogytiglant kapott. Szerintetek megérdemelte? Ti enyhébb büntetést szabtatok volna neki, ha így alakult volna?

(Az egész csak gondolatkísérlet, Dr. Josef Mengele valójában 1979-ben szélütést kapott a tengeri fürdőzése közben, és megfulladt.)



2020. aug. 26. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Gyanús vagy te nekem...
2020. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

"szélütést kapott a tengeri fürdőzése közben" Valahogy én is így szeretnék meghalni :D

Egyébként ezt a filmet nem ismerem, bár érdekel a téma, szóval lehet megnézem. Amennyire Mengele munkásságát ismerem (nem tudom mik a hiteles információk) azért azt mondanám, hogy nem is életfogytiglant, hanem a halálbüntetést érdemelt volna.

Nem lehet mindent a körülményekre fogni, az meg, hogy őt állítsuk be áldozatnak...kifejezetten vérlázító :D

2020. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

napi mengele

te vagy a hermafrodita ikerembrió-ütköztető?

2020. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mengelének a feladat volt kiadva, ha nem akarta volna nem csinálja, esetleg agyonlötték volna, kerestek volna mást. A dolgokat amiket müvelt ö találta ki és követte el, mindenféle etikát és empátiát mellözve tárgykent kezelte embertársait. Ha jól tudom tettek alapján ítelik el az embereket. Egyértelmüen bünös.
2020. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha én lettem volna a bíró, akkor Mengelét felakasztjak
2021. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!