Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha van egy gördeszkám,aminek...

Ha van egy gördeszkám,aminek gumikerekei vannak,az jobban gurul majd?

Figyelt kérdés
Fizikailag,ha nagy kereke van,az jobb,stabilabb,mint a sima kerekek?Tehát magyaránt nagyon sima gurulás a cél,és esésmentesítés.
2020. szept. 8. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
A gumikerek rosszabb mint a muanyag (olne fem kerek), mert nagyobb a gordulo ellenallasa. Viszont emiatt hasznalhatobb, mert kevesbe hajlamos elvesziteni a tapadasat, kevesbe fog csuszkalni.
2020. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mi lenne a legjobb,ami elérhető is,és nagyon jól gurul,könnyedén gurul?
2020. szept. 8. 19:57
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Gumi vagy kemenygumi, mindenkeppen. A gordulo ellenallason kivul sok mas szempontot sem art figyelembe venni, a legtobb alapjan a gumi lesz a nyero.
2020. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Benzines lesz csak azert hogy ne erolkodjon feleslegesen a motor.
2020. szept. 9. 07:58
 5/22 Wadmalac ***** válasza:

Ha motoros, akkor a jó tapadást én prioritásba tenném a gördüléshez képest.

A sebesség miatt állatira nem ártana a jó kormányozhatóság és fékezhetőség.

2020. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor milyen legyen a kerék?)) 50cm3 lesz, kis fűkaszamotor, legalábbis fene tudja mit forgatott, picike. Na. Milyen kereke legyen? Van az a.... Hát kicsi...két gumikereke van...lehet vele vinni nehéz dolgokat. Olyan L betű alakú.
2020. szept. 9. 12:03
 7/22 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg, milyen kereke van a gyárilag motoros gördeszkáknak. Valószínűleg annak a tervezői jobban körüljárták a témát, mint amennyire mi laikusan meg tudjuk tenni.


Ezek a kerekek PU futófelülettel 43 km/h max sebességű elektromos gördeszkához vannak, valószínűleg a te terveidhez is passzolna.

Vigyázat, ez csak "felni" és futófelület, a kerékagyat neked kell bele méretre produkálni.

Párja hatezerért, szerintem olcsóbbat házilag nem hozol össze.


[link]

2020. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Majd csinálok én kereket...Engem az érdekelne,hogy az az 50cm3 motor mennyit fog enni és mennyire fog engem vinni...
2020. szept. 9. 13:16
 9/22 anonim ***** válasza:

50 köbcentis motoros gördeszka? Darwin-díj esélyes.

Én minimum ilyesmiben gondolkodnék:

[link]

Remélem emberek közé nem akarsz menni vele.

2020. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Wadmalac ***** válasza:
Akkor miért is a kerekekről érdeklődtél eddig?
2020. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!