Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen oldal van a neten, ami...

Milyen oldal van a neten, ami egyetemi analízis példát megold?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy tippem sincs, hogy mik vannak ilyen célra, így nem tudok konkrétan kérdezni. Olyanról tudok, hogy egyenlet gyökeit megmondja a neten. Viszont ha van egy adott feladat (analízis 1. félév) akkor hová tudom úgymond beírni, hogy lépésről lépésre megoldja? Telefonra ilyen ugye nincs, ami ilyeneket is megold? Ami kb minden félét tud. Mert olyan láttam már, ami tud sokfélét, csak sose azt írja, ami érdekel engem. :D

2020. szept. 19. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan van, ami derivál, integrál és lépésről lépésre leírja, hogy hogyan csinálta. Ilyen kell?
2020. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából minden érdekel, ami ehhez kapcsolódik. Polinom, szakadási hely, érintő egyenes meg úgy minden ami integrál és derivál. Gondolom olyan nincs, ami mindent tud ezértt baj ez nekem, mert minden jó lenne ami első félévben van. Amire az első gondolt, az melyik?
2020. szept. 19. 16:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nézelődj: [link]
2020. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, te az első vagy? Ha valaki tud mást, pls írja le. :D
2020. szept. 19. 17:05
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
Nem azért, de deriválásban mi olyan marha nehéz? Integrálás még csak-csak, abban lehet kellemeseket szívni.
2020. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Példákat írtam, hogy mik kellhetnek=minden.
2020. szept. 20. 20:55
 7/13 Tom Benko ***** válasza:
Nem azért, de ez csak egy kis szeletecskéje az analízisnek. Ici-pici szeletecskéje.
2020. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem írtam le mindent. Mert fogalmam sincs az ilyen oldalakról. Minden szóba jöhet nekem, ami ebben segít.
2020. szept. 21. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Mateking
2020. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
2020. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!