Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért van ilyen meleg a...

Miért van ilyen meleg a szobámban? több lenn

Figyelt kérdés

Az egész házban az én szobámban van a legmelegebb, leteszteltem, ahogy kilépek az ajtómon, máris megcsap a hűs levegő, és ha bemegyek, akkor meg a trópusi meleg. Hogy lehet ez? Egy emeletes ház, emeleten lakom, a nap ugyan pont felőlem kel fel, de pl: konyha ablaka is arra néz, és ott még sincs olyan meleg. A nap miatt van sötétített függönyöm, vajon ez fogná meg és tartja benn a meleget? vagy más?

Ja és milyen léghűtési módot ajánlotok?



2021. jún. 12. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Rakj alufóliát az ablakon kívülre
2021. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Léghűtésre csak a klíma beszerelése jó, minden más parasztvakítás.
2021. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem fasza,kis klímát én is emeleten lakom amúgy a tetőfedő anyag miatt van. szinte vonza a meleget mint a mágnes a vasat .

Klíma, nem kell cső hozzá,reggel beteszem a mélyhűtőbe a tartályt haza érek és egész nap kellemes idő van. Plusz még párásít is . [link]

2021. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es: és vmi speckó többfunkciós ventilátor? az se lenne jó?


3-as: nem látszik vmi hatásosnak, meg hangos is (60 dB) Nekem olyan kell ami hatásos és egyben halk is

2021. jún. 12. 22:50
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as: belegondoltam kicsit, és amugy ez a párásító-dolog jó olyan helyre is, ahol sok az elektronikus eszköz? pc, ps, subwoofer, nem rontja el ezeket? rövidzárlat stb?
2021. jún. 12. 22:52
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem eláztatja a szobát,a párásító az csak választható,opció. Nagy lángelme,vagy te ? Csak ülj ott a melegbe,jó az neked ! Azt mondód,hangos ?

Mikor subwoofered van !?

2021. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

#4: Hűteni csak és kizárólag olyan készülékkel lehet a szobát tartósan, aminek a hőleadó egysége másik helységben van.


Az ilyen ventillátorok vagy vízpermetet fújnak és az érződik hidegebbnek, vagy valamilyen hőtároló közeget (pl. jég) kell bele tölteni/cserélni rendszeresen. Olyan mint a térdsérülésekre használt zselés párna, egyszer lehűtöd a hűtőben utána pár óráig jó. Egyébként ez működőképes dolog, tényleg tud valamennyire hideget csinálni, de elég körülményes.

2021. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os: képzeld hiába hallgattam techno zenét is vele, mikor a jelenlegi ventilátorom simán átütötte a hangját
2021. jún. 12. 23:17
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Én tetőtéri szobában lakok. Itt is nyaranta elviselhetetlen volt a hűség. Aztán még elég gyerekként mamám vett nekem egy mobil klímát. Azzal mindjárt jobb lett. Az sajnos tönkrement, de utána már felnőttként vettem magamnak egy másik mobilklímát. Nyáron muszáj valamivel hűteni a szobát, különben nem bírsz a meleggel. Erre csak a klíma jó. Mobilklíma is megfelel, én az enyémet anno 50-ért vettem használtan. De az igazi, ha beszerelsz egy beépített klímát.
2021. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de a klímának meg is van az ára, ami nem az én pénztárcámhoz való. én inkább valamilyen speckó ventilátorra gondoltam, ilyen többfunkciósra... (egyébként is a mobil klímákra elég rosszakat mondanak)
2021. jún. 13. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!