Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az oltásellenesek nagyobb...

Az oltásellenesek nagyobb eséllyel konteósok mint az oltáspártiak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Á, dehogy!
2021. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább megfordítanám:

a konteósok nagyobb eséllyel oltásellenesek.


Van sok ismerősöm aki oltásellenes, de egyik sem konteós.

2021. nov. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a nem beoltott, spontán otthon gyógyultak léteznek, élnek, így van egy 3. csoport is :) Ráadásul magas ellenanyag szinttel :) Üdv!
2021. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Milyen harmadik csoport?! Mirol beszelsz?

Akin nem beoltott es spontan otthon gyogyult az miert csoportosithato konteosdal vagy oltasellenessel??!

2021. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg igen
2021. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Mi az a konteós? Egy jól körülhatárolható emebercsoport? Az tartozik bele, aki minden összeesküvés elméletet elhisz, vagy az is, aki csak néhányat?

Egyébként azt hiszem, aki általában hajlamos erre, az nyilván az oltásokkal kapcsolatos konteókat is nagyobb valószínűséggel hiszi el, ezért a járvány kis mértékbennjavítani fog a populáción, hiszen több hülye “konteós” fog elpatkolni, mint az okosabbak.

2021. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Mojjo ***** válasza:
86%
@2: Mégis milyen okkal oltásellenes valaki, ha nem azért, mert tövig besz.pott pár oltásokkal kapcsolatos konteót?
2021. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem nagyon foglalkozok ilyennekel családon belül, a faxom se kíváncsi a vitákra. A konteókkal nem foglalkoznak, pl a chemtrailen meg az 5G-n röhögnek, de oltást nem akarnak...
2021. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

A lehetőségek szerint 4 csoport van;


Oltáspárti és nem konteós = normális ember

Oltáspárti és konteós = más konteókban hisz, például a Chemtrailben

Oltásellenes és nem konteós = szimplán olyan ember, aki nem bízik a vakcinában. Ebből a szempontból én is ilyen voltam. Kivártam, amíg mondhatni biztonságosnak éreztem (de ez nem jelentette azt, hogy mindenkit le akartam beszélni az oltásról, én csak magamnak nem adattam be).

Oltásellenes és konteós = az idiotizmus kvintesszenciája.

2021. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mojjo ***** válasza:
100%
@8: Egy konteós nem azért konteós, mert az összes létező konteót benyalja. Ha csak párat nyal be, az épp elég, hogy bekerüljön a kategóriába. Szerintem legalábbis.
2021. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!