Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Már élhetnek közöttünk felnőtt...

Már élhetnek közöttünk felnőtt korba lépett klónozott emberek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Tul sok gond van a magasabb rendu szervezetek klonozasaval, embert eddig senki sem klonozott. A kinai prof sem, aki pedig valtig allitotta hogy igen.
2022. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Az jó borzalmas lehet, hogy ha valaki tudatában van annak, hogy neki van egy klónja. Gondolom ez az egyik etikai korlát, ami miatt nem engedélyezik.
2022. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Kapaszkodj meg, az összes egypetéjű ikerpár klónja egymásnak, valahogy csak megbirkóznak vele. Még ha tudnánk is embert klónozni, sokkal tökéletlenebb másolatai lennének az eredeti alanynak, mint egy ikertesó, mert az anyaméhbeli környezet és a magzatot 9 hónapon át ért folyamatos hatások végképp reprodukálhatatlanok, ikertesók esetében ezek viszont majdnem azonosak.
2022. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
3# jé, köszi! szerencse, hogy ülve olvastam! Azért pszichésen más helyzet a kettő szerintem: valaki azt érzi, hogy ő nem egy "eredeti", hanem valaki másnak a másolata, én erre gondoltam. De aztán lehet, hogy túl borúsan látom.
2022. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen költséges de ma már lehetőséged van klónoztatni a kis állatodat, versenylovadat stb.Egy ember klónozás semmivel nem jelent nagyobb kihívást, természetesen szinte minden országában tiltott és etikátlan.
2023. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!