Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetséges az hogy egy...

Hogyan lehetséges az hogy egy robot a biomassza felhasználásával számára hasznos elektromos energiát hozzon létre?

Figyelt kérdés
A héten olvastam egy amerikai EATR nevezetű robotról aminek a koncepciója így hihetetlenül bennem maradt és kíváncsi lennék hogy ez az egész biomassza=elektromos energia dolog hogyan is működik. Mivel olyan elképzeléseim vannak amelyek kicsit utópisztikusak tipikus posztapokaliptikus scifibe illő növénnyel táplálkozó robot állatok. Személy szerint nekem ahogy azt olvastam hogy enni képes robot egyből egy őz urgott lelki szemeim elé és lehet hülyén hangzik és valószínűleg sohasem fog összejönni de tudni akarom ez a technológia miként működik és építeni akarok egy robot őzet. Tudom gyerekes. De mindenkinek jár egy kis szórakozás. (F/37) Ne nevessetek ki ez egy nagyon komoly álom számomra.

2022. aug. 7. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Külső égésű dugattyús gőzgép van benne - pontosabban egy ilyen:

[link]

2022. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez effektive a Horizon zero dawn alap helyzete.
2022. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!